Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Drobnost pro novorozeňátko, hledám inspiraci

miparime
11. srp 2012

Ahojte maminky ráda bych pochytila nějakou inspiraci na dárek pro zatím nenarozeného prcka. Jsme tříčlená rodina a ráda bych mu dala něco od každého znás - za sebe mu dám sadu na obtisk nožičky a ručičky, od manžela dostane capáčky aještě by to chtělo nějakou maličkost na památku od našeho synka...ale nevím co, aby to nebylo moc okoukaný ... poradte 😉

hofka1
11. srp 2012

Pokladničku?🙂

sarinka123
11. srp 2012

Malickost ? V detských hrackarstvach maju knizocku so znameniami. U mna sa vedelo, ze sa dcérka narodí v znamení barana, tak dostala taku peknu obrazkovu knizocku. Prečítali sme ju azda vsetci, je to o povahe cloveka, s kym si rozumie, s ktorým rodicom, skratka pekne. No a k tej knizke bolo este k tomu, ruzovy barancek - spinkacik. Mali aj modreho. Ak by sa ti to pacilo a nevedela to zohnat, tak mi napis. To je taka malickost, ktora ma napadla. Knizka ma tusim nazov: Cakame baranceka a mi ako rodicia, sme sa narehotali, lebo sme si docitali, aky vztah bude mat dieta k matke a aj k tatinovi.

sarinka123
11. srp 2012

@hofka1 pokladnicku pre rodicov, nech odkladaju na plienky 🙂

hofka1
11. srp 2012

@sarinka123 spíš na důchod, kdoví, čeho se naše děti dočkají🙂

sarinka123
11. srp 2012

@hofka1 to mas pravdu !!!!!

petrusew
11. srp 2012

viděla jsem moc krásnou pokladničku se jménem miminka...teda pokud víte, co to bude a jak se bude jmenovat...co třeba plenkový dort? Malá dostala plenkový kočárek a fakt to byla bomba! Nebo krásnou deku 🙂

miparime
autor
12. srp 2012

@hofka1 a nejlépe plnou co? 😉

miparime
autor
12. srp 2012

@petrusew Taky se mi líbí něco se jménem mimča, tak budu hledat a uvidíme

miparime
autor
26. srp 2012

Tak už mám vybráno u logotexu

slunce
19. dub 2013

a mě se pro změnu líbí toto http://www.smartpress.cz/knihy-pro-rodice/tvuj-..., jen nebýt tak líná a pravidelně psát. No, ale zase první dcera deníček nemá (nějak mi ho nikdo nedal a já se po něm nepídila) tak nevím, jestli jí to nebude mrzet...

Sem začni psát odpověď...

Odešli