Elektrická mašinka - která je rychlá?

janazzz
8. zář 2016

Mame elektrickou masinku na drevene koleje, ale jezdi docela pomalu, utahne malo vagonku a brzy se vybijou baterky. Drive jsem cetla diskusi o nejakych rychlejsich masinkach, ale ted to nemuzu dohledat. Jake znacky jsou ty rychlejsi? Dekuji.

majkoz
8. zář 2016

@janazzz Máme Tomáše- hnědé koleje, a mašinky jezdí docela rychle, bych řekla. Vagonků utáhnou dost. Baterky se nám rychleji vybíjí, když malej lumpík ji nechá trápit někde zaseklou 😉 Měli jsme i jiné mašinkodráhy, ale osvědčila se nám jen tato.

korin
8. zář 2016

Na dřevěné vláčkodráze jsme spokojení s mašinkou na dálkové ovládání z Lidlu.

krystalka
8. zář 2016

@janazzz - syn sbírá dřevěné vláčky od 2 let, teď je mu 8 a pořád si s tím hraje....elektrických mašinek máme víc, většinou asi od značky Maxim, dokonce jsme měli dvě tuším z Kiku.....baterky se asi vybíjejí rychle u všech, aspoň syn je teda nikdy moc nešetřil a jezdily pořád 🙂 , ale máme nabíječku a několik nabíjecích baterek, takže když dojezdí, tak jen vyměníme, ty původní dáme hned do nabíječky a jezdí se dál 🙂 . Jinak celkem rychle jezdí "pendolino" na dálkové ovládání, jezdí dopředu, dozadu, houká svítí, má zvuky jízdy po mostě, cinkání závor, hlášení na nádraží....funguje bez problémů už 3.rokem, to jsem ani nečekala....a to ze začátku jezdilo klidně půl dne 🙂 - máme tuhle: http://www.nasim-detem.cz/VLAK-NA-DALKOVE-OVLAD...

janazzz
autor
8. zář 2016

@krystalka Diky za tip. A baterky u Maxim masinek jdou vyndat bez sroubovaku? U te nasi ne, to je take nepohodlne :(

janazzz
autor
8. zář 2016

@korin Tu jsem postrehla cca pred rokem, ale nesehnala jsem ji a netusim, kdy zase budou. Ale taky me zaujaly.

korin
8. zář 2016

@janazzz Budou určitě zase před Vánocemi 😉 Ale je to boj, nějakou urvat, vyslala jsem manžela 😀
Ta z odkazu je parádní 🙂 Naše jede vpřed, couvá, svítí, houká. Stála 450 Kč.

majkoz
8. zář 2016

to jsem netušila, že to berete takhle...jakože jedna sada nějaké dráhy. Já psala zkušenost s vláčkodráhou, co se k ní dá ledasco dokoupit, dá se variabilně stavět-tak nějak interaktivně. První mašinku jsme kupovali před osmi lety, od té doby máme pěknou sestavu a mašinky pořád jezdí. Nevím, asi jsem ojedinělý případ, ale hračky z Lidlu mne nkterak neuchvátily...

jessinka23
9. zář 2016

@krystalka koleje jsou univerzální pro všechny maminky a vagónky? Člověk si nakoupí a sestaví jak potřebuje? Děkuji

krystalka
9. zář 2016

@jessinka23 - jo jo, ty dřevěné koleje na sebe pasují od všech firem 🙂

krystalka
9. zář 2016

@janazzz - ne nejdou, ale to mi přijde tak nějak normální, to je přece schválně, aby se do toho děti nedostaly....to jsme nikdy neřešili, malý šroubováček máme v šuplíku v kuchyni, takže je vždycky po ruce 🙂

krystalka
9. zář 2016

@majkoz - my jsme taky v Lidlu moc hračky nekupovali, ale loni před Vánocemi mě fakt mrzelo, že tam měli krásné ty dřevěné vláčkodráhy, měli tam dvě sady - vláčky a silnice - navzájem se to dá kombinovat a byly tam zase jiné prvky, než jsme měli doma (a že toho za těch 6 let máme už fakt hromady 🙂 ), ale přesto, že jsem tam byla asi v půl osmé, tak už neměli ani jediný kousek, stejně tak v dalších dvou prodejnách poblíž...

mer
16. lis 2017

@krystalka Dobrý den, můžu vědět jaké jsou ty z kiku? Děkuji

krystalka
16. lis 2017

@mer - měli jsme kdysi z Kiku dvě mašinky a po cca 7 letech jedna ještě jezdí, druhá se porouchala, ale manžel z ní něco vyndal a dá se s ní jezdit normálně ručně 🙂