Elektrická motorka pro děti. Máte zkušenost?

janeses
9. dub 2009

Ahoj mamky, nemá některé z Vaším dětí elektrickou motorku nebo tříkolku?Uvažujeme, že jí koupíme malé na 2 roky, tříkolku i odrážedla máme, tak uvažujeme něco na vyblnutí na léto. Váháme ale, výrobci píšou, že vydrží až 2 hodiny, to mi příjde málo a že se bude muset pořád nabíjet. Myslím tu 6V. Díky za odpovědi, jestli máte zkušenosti.

janeses
autor
9. dub 2009
nikka.vo
9. dub 2009

Janeses, já vim, že se na to neptáš, ale myslim si ,že děti se beztak vyblbnou nejvíc na klasické motorce a že je to škoda peněz a upřímně: Nemám ráda pohled na dítě vezoucí si zadeček na elektrické motorce, nebo čtyřkolce. Dítě má běhat, lítat, odstrkovat se a řádit a ne líně sedět a vézt se. Nemyslím to špatně, přijde mi to prostě divný a nepřirozený... asi ten pocit neumim popsat 😅

nikka.vo
9. dub 2009

Neber to jako poučování, jen píšu jak to vidim třeba já... 😉

janeses
autor
9. dub 2009

Nikko, já Tě chápu, co tím myslíš...chtěla bych jí koupit něco na léto, hraček máme doma plno...napadlo mě to, protože v každém obchodáku, stojíme u každé motorky a autíčka (myslím, ty jak tam vhodíš 10 korun a dítě to povozí) má to moc ráda, asi jako každé mále dítě...a proto si myslím, že z toho by měla staaašně moc velkou radost...samo, že na klasické motorce se vyblbe, ale mě se ty el.čtyřkolky taky líbí... 😉 taky ještě s manželem zvažumeme, jestli to není blbost, tak snad tady někdo napíše názor, kdo to má... 🙂

kasandra
10. dub 2009

Janeses, my ji máme, skoro stejnou jako na obrázku, malý ji dostal před druhýma narozeninama. Na první pohled je krásná ale je pravda že baterka vydrží hodně málo. Řekla bych tak 1 -2 hod při plným ježdění, potom začně slábnout a do deseti minut je vybitá. napodruhé bych ji už nekoupila, syn se vyblbne nejvíc na klasickém odrážedle, to jezdí jako drak, ale na ní taky rád jezdí. A kromě toho je dost těžká, takže když dojde baterka, pak ji neseš v ruce... 🙂 Ale možná že holčička je ocení víc. Jo a ještě jedna věc. je důležitém se na tom naučit řídit, ale třeba vám to půjde...

j.a.n.u.s.
10. dub 2009

janeses...zvaz to jeste jednou 🙂 ja bych pro malou taky udelala prvni a posledni, ale u nas je to tak, ze to co je doma-ztraci na atraktivite.....tzn.auta a koniky v obchodacich miluje, ale dovedu si ji predstavit jak to ma doma, na chvilku a pak se na to prasi 😠
Ono to kouzlo toho venkovniho fakt pomine, kdyz je to doma....a pro decka je dulezite aby se mohly na neco tesit 😉

Ale jen pisu svuj nazor, rozhodni se podle sebe 🙂

myslik
10. dub 2009

Ahoj my máme podobnou motorku (koupili jsme starší za 500) a jsme spokojení. Je fakt že dlouho nevydrží, ale chvíli si pojezdí!!! Zase aby jezdil 6 hodin v kuse je blbost!! 1500 BYCH ZA NI NEDALA ale koukni na bazary...

nikka.vo
10. dub 2009

Není to tak dlouho, kdy syn chtěl taky strašně moc na autíčko kam vhodíš minci a vydržel by tam sedět půl hodiny, teď je ale ve fázi, kdy tam chce, ale nevydrží kolikrát ani celou jízdu a nebaví ho to. A teď si představ, že půjdete do parku, nebo někam ven a malá se rozhodne, že jí to už neba a ty se s tím krámem potáhneš. 😅
Určitě jí to udělá radost velkou, tomu věřim, ale přesně jak píše Januška, co je doma to už není pro dítě atraktivní a nakonec zlatá dobrá motorka, na které můžou dělat psí kusy a jezdit z kopečka s nohama nahoře apod. Já bych ty peníze investovala do něčeho jiného pro malou, z čeho bude mít taky radost, ale využije to víc 😉 Snad se rozhodneš dobře a pokud jí přeci jen kupíte, tak snad se bude malé fakt líbit a nebudou to vyhozené peníze 😉

nikka.vo
10. dub 2009

a chtěla jsem k tomu ještě dodat, že ho to už nebaví, protože ho tam posadim pokaždé když jdeme na nákup, ta pětikáble mě nezabije a už tak se toho překrmil 😉 a to to nemá doma 😀

tomasek06
13. dub 2009

Ahojky! Moje kamarádka tu nabíjecí motorku má a má jí už ve sklepě. Vydrží to opravdu málo a pak to musela vždy z procházky tahat sama 😀 Má to nabíječku jako já na mobil,což je fakt ubohé na tak velkou motorku ☹ My jsme ji totiž chtěli malému taky koupit,ale rychle jsem si to rozmyslela.

chechta
3. kvě 2009

Ahojky holky, super téma páč zrovna uvažujeme o koupi něčeho podobného,a l eteda ne 6V,a le 12V - osobně se mi strašně líbí toto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15105652&ta..., ale cena je vysoká tak než do toho investuju chtěla bych slyšet něajký reference a vidím, že tu na to moc ohlasů dobrých není 😖
No jde mi o to, že malej se vyblbne lec kde taky dosta pak mi příjde, že je jedno jestli jede v kočárku nebo zi veze zadek na elektrickým vozítku, ale je fakt, že když ho to přestane bavit tak tahat 12kg není nic moc 😒 a nedokážu si předtsvit jak dlouho to může vydržet jezdit - 2 hodiny je opravdu zoufale málo
No a hlavně malej má rád všechny elektrický věci - takže tohle by bylo pro něj asi něco super - je fakt, že co má doma to ho taky za chvíli přestne bavit, ale zase taková houpačka ta je in pořád a taky ji má doma u babičky a na hřišti si ji třeba ani nevšimne a doma chce dělat houpy houpy pořád - takže se to taky nedá určit předm jestli je to bude nebo nebude bavit.
Nejlepší by bylo si to tak na 14dní někde půjčit a pak by se vidělo 😕

zero
3. kvě 2009

Ahoj holky,
takovou podobnou motorku jsme měli pro starší dcerku, když byla malinká. A už bych fakt nekoupila. Je to hrozně brzy vybité a stačí sebemenší kopeček a vůbec nevyjede. Škoda peněz. To už je lepší nějaké šlapadlo.

kar.la
3. kvě 2009

Ahoj holky, my máme tady tuto: http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=982154
ale to jen proto, protože jsme ji podědili 😀
Osobně jsem s ní spokojená, odvozila 2 děti a je fakt kvalitní, bez poruchy, jako nová....
No u Adélky prozatím úspěch nemá. Jak se zmáčkne pedál, trošku škubne a Aďulka se toho děsně bojí, tak když si představím, že by jsme ji koupili a stála by zaparkovaná 😅
Je pravda, že děti více baví odrážedla a věci, kde se vyřádí, ale na střídačku, proč ne?
Ale teda podle mě jsou tyto vozítka vhodná spíš na chviličku kolem baráku, ne na nějaké daleké výlety 🙂

eleonora
3. kvě 2009

Ahojky
ty levny motorky nema vubec cenu kupovat jsou min kvalitni a moc nevydrzi 😒 jednu jsme meli doma pujcenou a nic moc i material byl takovej divnej o dost lepsi jsou ty od peg perega kvalitni vydrzi a je moznost vybrat si i 6V nebo 12V jen je problem ze jsou drazsi, ale na bazaru se urcite daji vybrat za dobrou cenu

sisi.v
4. kvě 2009

my osobně nemáme, souhlasím s nikou, když vidím dítě jak si veze zadeček na něčem, kde se nemusí vůbec nemáhat, jímá mě hrůza. brácha pro malého má, ale adík jezdí doma na chodníčku a před barákem, jinak jí prý musela švagrová pořád tahat v ruce, když došla baterka.

martinka79
4. kvě 2009

no tak mi ji po dceři máme ona na ní jezdila spíše doma takový dárek co už nevíte dítě dát. Nic extra jinak lepidlo na další děti 😀 dcera neměla problém s jízdou na kole jezdí od 2let aje aktivní na sporty až až. že b by to byl nějaký odvaz a super věc nevím. uvidím co na to bude říkat syn. 😀