• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Elektrické autíčko, kde sa dá kúpiť v Prahe?

29. května 2017 
Neviete prosim niekto s Prahy poradit kde sa daju kupit elektrické autíčka pre deti ? E-shopy mam skoro prezrete chcem vediet ci neviete konkretne o kamennej predajni v Prahe. :frowning2:
Dakujem
29. dub 2014 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sousedi koupili v Polsku.
29. dub 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupovala jsem po vánocích ve výprodeji v Kauflandu elektrickou čtyřkolku za 399,-
29. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděl jsem pěkné autíčko přímo naproti dětskému koutku na Černém mostě v Globusu. Myslím, že to byl Electroworld nebo něco podobného. Ale stálo snad 15tis. Vyplatí se koupit z druhé ruky, cena rychlé klesá a tak se to dá sehnat za třeba 3-5tis.
30. kvě 2014 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupovali jsme v Kladně mojedetatko.cz pan je ma vystaveny na prodejně a můžete i vyzkoušet a poradí které,akorát koukam ze se snad stěhují blíže k Praze.
31. kvě 2014 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
12. srp 2014 ve 13:58 • vadehr
My jsme kupovali na prodejně v Českém Těšíně, pán nám ochotně poradil, nakonec jsme vybrali autíčko bugatti. Jsme spokojeni. Kdyby některá z Vás chtěla, mrkněte:
https://hrackyzadobrekacky.cz/elektricka-vozitka/elektricke-auticko-bugatti-smile-6e3rv

Olga
Včera ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek