Elektrokolo a dítě. Existuje takové, kde dát dětskou sedačku?

cherrynka89
3. kvě 2021

Ahoj.
Chci se zeptat, zda existuje neco jako elektrokolo/elektroskutr, kam dat detskou sedacku? Spus by me zajimal el.skutr, jestli jde dat sesacka. Syn ma 4 roky. Nasla jsem i dvoumistny skutr pro seniory, tam by mohl syn? Dekuji za rady, tipy

amazonkajanik
3. kvě 2021

@cherrynka89 no tak co vím, z legislativy děti na mopedy,skutry apod nesmí do určitého věku, což by mělo platit i pro el.skutry. El.kola vypadají jako běžná, jen mají doplňkový pohon a tudíž by se na ně měla dát přihodit cyklosedacka. Ale takhle velké dítě do ní už asi nejde,ne?

amazonkajanik
3. kvě 2021

http://www.vespaspecial.cz/helmy/eshop/13-1-PRI...
Tohle jsem našla, ale drobet to nesouhlasí s pravidly, páč dítě smí na moto/skútr od 12let pod podmínkou, že dosáhne na stupacky a musí mít homologovanou moto helmu ...

cherrynka89
autor
4. kvě 2021

@amazonkajanik dekuji 🙂 my chcem prave na vylety na delsi cestu a na vlastnim kole jezdi pomalu 🙂

amazonkajanik
4. kvě 2021

@cherrynka89 no nedekuj, já sama jsem na to koukala a nedalo mi to,tak jsem projížděla web. Jsme motorkáři, táta enduro,já naháče 500 a chlap svého horneta před pár lety dal pryč. I já budu prodávat,chceme jít do teréňáků. No a klukovi chci pořídit minibike cross