Extrémně lehká dětská kola Frog Bikes, máte zkušenost?

arianka
13. črc 2014

Ma nekdo zkusenost ? Tahle detska kola z dilny Frog Bikes zacinaji na 5ti a neco kg, coz je super, ale neznam v okoli nikoho, kdo by kolo mel a rada bych osobni zkusenost

dagmarkaaa
23. črc 2014

Ahoj bohuzel zatim ne ale to me taky zajima, ty Frogy maji teda to nejmensii 14" 6,7 kg a chci ho pro dceru, teda tu 16" s 6,9kg. Uplne nejlejci je Early Rider s 5,5 kg. Kdyz vidim jak maj deti, zvlast drobnejsi holcicky problem vubec uzvednout a uslapnout standardni kola co vazi ca od 9kg nahoru tak mi to prijde silene, proto mi tech maximalne 7kg prijde akorat. Az poridime napisu. Kamaradky dcera jezdi od zacatku na Islabike lehkych kolech a bez problemu spokojenost na vsech stranach.

luckakalcov
23. zář 2014

Ahoj, bohužel na tuto diskusi jsem narazila až teď. Kolo Frog máme, pořizovali jsme ho dceři v červnu ke čtvrtým narozeninám. Jednak nás zaujala lehkost ( a to nemáme to nejlehčí ) jelikož je jen v jedné, pro holčičku dost nezajímavé barvě. Pořídili jsme červenou 16" a jsme maximálně spokojeni. Do kopce sice tlačí, ale utlačí si ho sama. Největší plus tohoto kolo jsou obě brzdy na řidítkách. Jiné kolo s těmito brzdami se u nás neprodává a to jsem prošla snad všechny obchody. jelikož už byla zvyklá na brzdu z odrážedla, tak toto byla ta nejlepší volba co jsme udělali. Na kolo sedla a jela hned, úplně s klidem si zabrzdila. Ani jsme to tak rychle nečekali. Zkoušeli jsme totiž kolo od kamarádky, která má brzdu nášlapnou, bylo jednak těžší a zkorigovat ruce, rovnováhu a sešlápnout brzdu, prostě moc úkonů najednou. Takže všem v okolí, kdo chtějí koupit nějaké dětské kolo, doporučuji jednoznačně tuto značku. Jsme s ním maximálně spokojeni. Snad jsem vám alespoň trochu pomohla, jestli už jste tedy nekoupili... 🙂