Furby - ano nebo nebrat?

anatanka
14. lis 2013

Dcera touží po Furbym. Protože, jak víme, jsou naše děti v přáních poněkud přelétavé a také hlavně není všechno zlato, co se třpytí, tak se chci zeptat, zda jste někdo Furbyho dítěti pořídil a zda to mělo smyl. Nerada bych pořídila za 2 litry blbinu, kterou si malá vezme do ruky párkrát první týden a pak upadne v zapomnění.

betule007
14. lis 2013

Moje dcera by jej taky chtěla,ale nedostane.Dát 1500Kč za kousek plyše,který navíc mluví svým vlastním jazykem opravdu nechci. 😉

leni78
14. lis 2013

@anatanka Taky o něm uvažuji 🙂 Já jsem kdysi synovi koupila toho mluviciho papouška a s tím si tedy hraje celá rodina dodnes, je s ním sranda. Taky stal 1600. Ten Furby je fakt toztomilej 🙂 myslim ze určitě udělá radost.

sami4
14. lis 2013

Moje deti maji kazdy jednoho a moc je nezaujal. Hraly si s nim ze zacatku, takze se stihnul naucit I par anglickych slov. Bohuzel ta jeho hatmatilka je moc nebere a asi by se mu musely hodne venovat, aby se naucil anglicky a konecne mu rozumely. U nas mely vetsi uspech Fijit Friends.

anatanka
autor
15. lis 2013

@betule007
@leni78
@sami4

Díky za názory. Asi ho pro letošek nechám být....

blahova_andrea
15. lis 2013

já jsem celkově proti podobným hračkám...obvykle jsou to vyhozené peníze

andryskam
15. lis 2013

Je to prostě momentální "trhák". Nekupovala bych. Podle mě jsou to vyhozené peníze ☹

zdenka585
23. zář 2014

@andryskam moja cera srašne chce ale ona má toho furbyho ako plišaka ktory sa len smeje a nič ine a chcelabi toho na bateky 😖

zdenka585
24. zář 2014

@blahova_andrea je to dobrá hračka len je moc draha moja cera už si na toho furbyho šetry už má 30.0.eur 😲

blahova_andrea
24. zář 2014

@zdenka585 nikomu to neberu. každý má o dobré hračce jinou představu 😉

zdenka585
24. zář 2014

@betule007 to jedobrá hračke pretože sa data nastavit podla českeho jazyku aj slovenskeho jazyku 😅

zdenka585
24. zář 2014

@betule007 to je dobra hračka fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

betule007
24. zář 2014

Jsem nakonec neodolala a máme ho doma.:( jak se da nastavit? Ten nás porad vriska a je protivny,.😵

zdenka585
25. zář 2014

kolko ročnu mate dceru alebo sina , 🙂 , 😉 , ☹ , 😒 😒, 😠, 😎, 😖, 😲, 😢, 😀, 😝, 😔, 😅, 😕, 🙄, 😨, 🤐, 😵,
@betule007

adrianka1712
25. zář 2014

@zdenka585 A ako sa dá nastaviť ? Podla mňa sa nastaviť nedá. Aj v návode je písané, že hovorí " furbštinou" a keď sa mu venujete, začne mluvit anglicky. Žiadny Furby nehovorí česky, ani anglicky.

adrianka1712
25. zář 2014

Teda oprava, na konci malo byť slovensky 😉

betule007
25. zář 2014

@zdenka585 Mala mela 6 kdyz ho dostala.

lucka5555
24. kvě 2015

Dcerka (skoro 7) dostala furbyho 2012 k vánocum a zatím si sním hezky hraje právě čekám další miminko jsem v 8 měsíci a když se my narodí holčička(bude to holka) nebude jí pískavý zvuk furbyho rušit?Velmi se bojim ze bude niak kvuli furbymu nervozni a bude brečet a nechci ho dceře nechat vypnutého a aby na něho hned zapoměla 😒 .

lucka5555
24. kvě 2015

Bohužel ted přišla dcerka za mnou že at si sní pujdu hrát a stímhle přichází furt když chodí do školy musím se snim bavit já vypnu ho někdy ale dcerka řiká že si sním mám hrát:DTedkom bude chtít asi k vánocům furby boom achjo.Vážně nevím či utrácet 3000 za kus plyše a baterií nevím nevím asi jí koupim jen Furreal friends.Příjde mi divné jí kupovat druhého furbyho:D.Cena mi až tak moc nevadí ale vadí mi že ty baterky tam prd vydrží měsíc-2 měsíce a baterky jsou v čudu ☹ .Má vubec cenu kupovat dalšího furbyho??nebo raději furreal friends?nebo v furílovi vydrží ty baterky taky na nic?.