Hodinky s GPS lokátorem pro dítě. Máte tip?

meiem
5. dub 2020

Zdravím,

Chci pořídit dceři hodinky s GPS, takové ty co umožňují rodiči sledovat pohyb dítěte. Dceři má 4 roky (no v červenci bude mít 5). Jezdíme často na chatu a má tady staršiho kamarada a tběha venku bez rodiči za zadkem. Dcera s nim, ale je prostě malá a já se o ní bojím. V okolí jsou louky a lesy.. a pár domku kde se všichni znají, takže se nebojím že ji přejede auto ale že se ztratí v lese a pod.. Normálně bydlíme ve městě a tam chodí všude se mnou.. takže ty hodinky mi přijdou jako super nápad kdy ona bude mít svodobu v relativně bezpečném prostředí a já se nebudu strachovat. Máte někdo konkrétní tip na hodinky? Je jich strašně moc, nevím jestli čím dražší tím lepší. .. nechci z Ali, protože za to tem překupníkům tady ty peníze nedám z principu a potřebují je co nejdříve.. zrovna na chatě bydlíme.. chtěla bych aby to hodinky byly spolehlivě i na telefonování.. aby mi prostě mohla zavolat když by potřebovala ... SMS zatím úplně nevyužijeme a a hry by tam být nemuseli vůbec, máte tip s čím jste byly spokojené? Máte zkušenosti s výdrží těch hodinek? Dovedu si představit že by je nosila i do školy v 1-2 třídě.. tak jestli to vydrží tyhle anebo rovnou počítat s nákupem dvou hodinek? Moc díky za jakékoliv info

blahova_andrea
25. říj 2020

škoda, že nikdo neradí. řeším teď to samé

terka228
22. lis 2020

Prosím, jaké jste nakonec koupila? Já mám vyhlédnuté LAMAX WatchY2 Black pro syna, 6 let. Jediné mínus, co jsem našla je, že se nedá ovládat hlasitost zvonění. Ale zase si říkám, že mu asi nikdo do vyučování volat nebude. A když, tak by asi něco hořelo....Hovor může i tak odmítnout... Ale pořád ještě přesto kvůli tomu váhám...

zuzangel
21. črc 2021

Hezký den, holky pořídili jste je, jste spokojení? a jaký tarif v hodinkach máte, stačí vam jen ten co byl v balicku, nebo jste si zridili jiny? Děkuji