Hopsací koník. Jakou máte zkušenost?

kudelkabudouci
14. únor 2011

Ahojky holky🙂 Terezce jsem objednala hopsacího koníka, chci se Vás zeptat jaké máte zkušenosti s touhle "hračkou" dík moc🙂

kikimaruska
14. únor 2011

Malej ho má rád a rád si na něm zahopsá...je ale jak z divokejch vajec, takže u něj není problém mu klidně přeletět přes hlavu...že se převrátí. My máme modrýho s nosností 100 kg, takže unese i mě a když byl syn malej, hopsal rád se mnou. Náš koník je starý 3 roky (kupovala sem ho, ještě když byl malej v bříšku)...a je i pořád po tom řádění hezky nafouklej a v pořádku...

kudelkabudouci
autor
14. únor 2011

tak to jsem ráda, naše je taky docela divoká tak jsem si říkala že by jí to mohlo aspoň tu energii co má vybít :D

brusinka.pusinka
14. únor 2011

@kudelkabudouci my máme zebru od prosince a malá ho zbožnuje je jak u vytržení, hopká na něm moc ráda 😀

evulinkab
15. únor 2011

my máme zeleného konika, když ho dostal, tak na nem hopsal rad..ted už ho až tak nebere(máme dva roky)

moncicak.as
15. únor 2011

My měli zebru, ted jsem ji uklidila, malému jsou už dva a vzpoměl si na ni už jen velmi zřídka🙂 Ale dřív na ní blbnul fest 😀

benjik
15. únor 2011

Máme zelenýho,dcerka ho dostala k 1.narozkám a milovala ho. Jen se bohužel nedávno kočkám povedlo ho propíchnout,tak se vyfukuje.

kjajule
15. únor 2011

Máme přesně tento a malej na něj uplně kašle vůbec ho nechce...☹

cervik1111
16. únor 2011

taky máme,malá má 3,a stále skáče 😀

vojtisek2007
16. únor 2011

taky máme zelenýho - Rudolfa 🙂 a skáčou všichni, někdy i ten nejstarší 😀 😀 😀

irenka
17. únor 2011

Holky, kde se dá koupit? A kolik stojí? Díky za tipy..... 🙂

kikimaruska
17. únor 2011

Já ho v r.2008 kupovala normálně v hračkárně za 280 Kč...

vojtisek2007
17. únor 2011

já ho kupovala předloni tady na MK

smardik
17. únor 2011

máme úplně stejného a kluky nebaví,jen zavazí takže asi půjde do světa

irenka
18. únor 2011

@vojtisek2007
Moc děkuju za tipy. Já ho viděla na netu ale ta cena byla fakt rozdíl...
Malý bude mít rok tak jsem si myslela že mu ho koupím. Někde ho viděl a zamiloval se do něj. 🙂

Díky všem... 🙂

vojtisek2007
18. únor 2011

@irenka ono taky záleží na nosnosti koníka , na to bacha - už se to pozná z tý gumy - my máme nosnost 90kg -a fakt na něm může sedět a skákat i manžel....kamarádka mají nosnost do 25kg a je to fakt rozdíl, ten jejich je ttakovej jako hubenej, ten náš z takový tlustý pevný gumy...

irenka
18. únor 2011

@vojtisek2007
Já objevila nejvíc nosost do 75Kg... 🙂

kikimaruska
18. únor 2011

Náš koník je taky tlustej...z pevný gumy...dřív byly snad jen ty tlustý a dražší...a ted se dají sehnat levnější...ale je to vidět na té kvalitě...Můj byl i docela drahej, za tech 280 kč...ale hračkárna si vždycky přirazí, oproti netu...