Hopsadlo zvířátko. Baví to děti? Od kdy ho používají?

agness02
13. led 2009

ahojky, máte někdo hopsací zvířátko, baví to děti a od kdy ho vaši prckové používají? až když dítě stojí nebo chodí? díky za každou odpověď 😉

minea
14. led 2009

Naše malá ho dostala k Vánocům (ve 13 měsících). Od prvního momentu, kdy jsme ji na oslíka posadili, ho chytla za uši, hihňala se a "pérovala" na místě. Moc se jí to líbí. Nevím ale, kdy na něm začne skákat z místa na místo, určitě až bude sama chodit. Jinak se uvádí, že na zvířátku děti řádí tak od 1,5 roku do 3 let.

yanna.o
14. led 2009

potvrzuji, co píše minea. Máme hopsacího koníka od prvních narozenin a hned malého na něj posadily, dělal to samé. Teď je mu rok a půl a skáče na něm jak šílený - to už skákal i dřív. Zatím ale neposkakuje moc dopředu. I když tím skákáním se ten kůň posunuje, ale neposouvá ho dopředu cíleně jako starší děti. Veliostně pasuje suprově.

akcul
14. led 2009

Ahoj,
my máme doma skákacího Medvídka Pů. Malá ho dostala k první Vánocům - v necelém roku. Protože byla malá, tak ze začátku ještě pořádně nedosáhla nožkama na zem, ale nevadilo jí to, naklonila se na jednu stranu a odrážela se jen jednou nožičkou. 😀 Teď už na něm dlouho skáče jak divá a baví ji to pořád. 🙂

kajika
14. led 2009

Prcek ho dostal k roku, napřed nic moc, ale ted mám 15 měsíců a řádí jak malý dáblík 😀 , takže doporučuji.

frog
14. led 2009

Hopsadlo jsme dali malé k roku ve zdravotnických potřebách a má ho moc ráda.Tedka na něm začíná pořádně řádit.Ale určitě ho nekupujte u vietnamců ani přes MMb,kde ho někteří prodávají okolo 300,-..doporučená cena je 500,-.napodobeniny jsou plné ftalátů a nepříjemně čpí.

slunicko552
14. led 2009

Tak my máme slona 😀 Prcek ho dostal teď k Vánocům.Sem tam si skočí,ale nic moc.Snad se to rozjede.Více ho baví houpací koník 😉 .Ale neteř je z toho úplně nadšená.Jak přijde ,hupse na něj a nesleze dokud neodchází 😀

agness02
autor
15. led 2009

děkuji za odpovědi,
no mně by to ani nenapadlo ho pořídit, koupil ho děda k Vánocům,
frog - ty jsi uhodila hřebíček na hlavičku, asi je to ta levnější varianta a děsně to smrdí 😠
a já mám z toho teď takový smíšený pocity, děda je nadšenej, že vybral super dárek a že se to může používat od 9 měs. a jak je to dobrý na posílení zádíček atd... , ale já nechci, aby na tom malej hopsal, když je to plný těch sajrajtů (pardon za to slovo 😕 )

natalien
15. led 2009

Taky máme osla, přesně jak píše Frog, dát bacha aby to nebyl šmejd, ale raději si 3stovky připlatit. Naši malou začal brát tak nějak kolem 15tého měsíce. Občas si zaskáče, ale raději dává přednost houpacímu koníčku🙂

tara78
15. led 2009

Ahoj, také se chystám malé něco takového koupit. Po přečtení vašich příspěvků asi zaběhnu raději do nějaké hračkárny a připlatím si. Původně jsem ho chtěla koupit na MMB.

agness02
autor
15. led 2009

kdybych to plánovala koupit, tak těch 500.- dám, ale za originál s atestama, ale co teď s tím
😖
tara78 - jojo, aspoň si to tady někdo přečte a poučí se 😉

minea
15. led 2009

My máme taky toho levnějšího z MMB. Nesmrdí nijak závratně a jednoduše dohlídnu, aby ho dcera neolizovala. Když vezmu, kolik má hraček a kolik času asi bude věnovat právě této, tak bych to nebezpečí nepřeceňovala. Ale jinak souhlasím, taky většinou koukám na certifikáty.

konja
15. led 2009

Když byl syn malej, tak jsme sice neměli hopsací zviřátko doma, ale zviřátk byla na plavání kam jsme chodili. Děti je zbožnovaly! Ty mrňata se o ně málam poprala. Dcera ho určitě dostane k narozeninám 🙂

frog
15. led 2009

Právě že naše malá ho kolem toho roku furt olizovala,takže jsem ráda že jsem ho pořídila ve zdrav. potřebách,páč to by se všech těch sajr... pěkně nacucala 😠 ..štve mě jak někdo může vůbec takovýhle věci pro děti prodávat,když vědí,že je to závadný.. 😒

agness02
autor
15. led 2009

frog - no právě malej taky všechno kouše, zrovna mu lezou zuby ☹
a těch závadnejch věcí je spousta a je těžký to všechno sledovat 😠 ale děda to myslel dobře, budu mu to muset vysvětlit

kikimaruska
15. led 2009

My máme koníka. Koupila sem ho loni v kamené hračkárně, za oněch 300 kč. Prvních 14 dní tak strašně čpěl, že byl schován v pokoji, který se nepoužíval a časem vyčpěl. Kamarádka ho tam kupovala též, a když prodavačce řekla jak čpí, do krve se s ní hádala, že to není pravda...a když jí ho donesla k počuchání, tvrdila stále, že nesmrdí, že je tak cítit prostě guma...ale jako guma to cítit nebylo. Ted už koník nesmrdí ani trochu, a jaký to typje nevím, některé udávají nosnost až 100 kg...a my se tím řídili, skákala na něm i kamarádka se 70 kg a koník zatím hrdě odolává.... 😉 . U dětí kamarádek je moc oblíbený.

krista
20. črc 2009

berenika39 • 2d • Včera ve 23:05
ahoj, chci se poptat, máte někdo skákadlo? Malý bude mít rok, hračky ho moc neberou - ted ho zaměstnává chození a průzkum 😀 😀 , nechci kupovat drahé hračky, ale tohle se mi na vybití energie zdá super, nemáte někdo zkušenost?

http://obchod.zorin.cz/detail.php?zbozi=72402

kikimaruska • 1d • Včera ve 23:12
My tohle skákadlo máme, modrýho oslíka. Zatím na něj Kubík leze sám a hopsá jenom za dozoru a moc se mu to líbí, kamarádka ho musela taky koupit, když k nám její dvouletá dcerka přišla a chtěla nám ho odnést domů 🙂 Navíc některé typy mají nosnost až 100 kg, takže na něm trošku hopsám i já s Kubíkem najednou 😉 , myslím že by se to mohlo líbit...ale každé dítko je jiné

lucija • 1d • Včera ve 23:13
Ahoj, náš malý ho dostal taky k roku od kamarádky a co si tak pamatuju, tak vždycky chvilku poskákal a slezl. Že by na tom skákal třeba 20 minut v kuse, tak to ne. Takže na vybití to asi moc nebude 😉

zuzik03 • 1d • Včera ve 23:14
máme a líbí se 🙂

kikimaruska • 1d • Včera ve 23:15
tak pro zpestření...třeba by ho víc bavila houpačka, pověsit ji do dveří...to by se třeba houpal i déle... 🙂

jakoubka • 1d • Včera ve 23:15
Ahoj.V MC Kubíka skákadlo ohromilo,tak jsem mu ho koupila a jak píše lucija párkrát poskočil a slezl 😒

Víc se vyskáče na hrací zebře od Fischer Price 🙂

kikimaruska • 1d • Včera ve 23:16
jakoubka - na jaký zebře? 😉

jakoubka • 1d • Včera ve 23:19
kiki-má ji v albu ,tady https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kikimaruska • 1d • Včera ve 23:23
ahaaaaaaaaaaaaa, no to vubec neznám...tak taky tip 😉

jakoubka • 1d • Včera ve 23:23
tady je to i popsané http://www.vikibazarek.cz/product_info.php?prod...

berenika39 • 2d • Dnes v 10:32
děkuju!

houpajdu máme před domem, ta funguje spolehlivě, jsme tam denně aspon chvilku. ta zebra je hezká, viděla jsem jí v obchodě, ale - říkám jak to je - mě se nechce do drahých hraček, je to jen na chvilku a pak to zase prodávat....

Nějak nevím, co k těm narozkám....už jsem tu přečetla ty narozeninový témata, ale nic ☹ ☹ .
Hopsadlo zkusím...

smilena • 1d • Dnes v 10:39
Na MMB je těchhle hopsadel spousta a vyjdou levně - např. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14340568&tab=0
My ho máme, ale zatím po něm malý taky jen tak leze, plácá a ocucává 😀

berenika39 • 2d • Dnes v 10:52
dík za odkaz, všude jsou kolem 500,- tak tady je ta cena super.objednám ho, uvidíme, pak s tím za čas někoho obdarujem 😀 😀

aja123 • 1d • Dnes v 11:00
No tak u nás úspěch veškerý žádný, leží na terase v koutě a ani si ho nevšimne, a skákát na něm jsem jí ještě snad ani neviděla, tak že asi záleží na vkusu mimča

agness02
autor
20. črc 2009

ahoj, hopsadlo máme u našich na skříni a chodíme se na něj jen dívat 😅 , nesmíme se ale přiblížit, jinak se malej děsně bojí... 😖
berenika39 - ty levnější smrdí a mohou obsahovat nebezpečné ftaláty,
já bych koupila to dražší, abych měla jistotu, snad by ho to i bavilo, dokonce když jsme byli v hračkářství, tak tam měli červenýho koníka a na toho se smál, ale toho u našich se bojí, tak nevím...
jinak u nás frčí dřevený houpací pejsek, nebo čmelda 😉

kladenacka
21. črc 2009

Ahoj, my máme taky zebru. Prcek ji dostal k 1. narozeninám, ale to ho moc nezaujalo. Teď cca ve 14. měsíc občas na ni vyleze, ale skáče, nebo spíš se jen pohupuje na místě. Kluk je menší a drobnější. Koupili jsme ji na MMB asi za 250,-Kč. Pěkně jí říká zeba.

kladenacka
21. črc 2009

foto se zebrou: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Chtěla jsem, aby to bylo zvíře s nějakou přirozenou barvou a ne červený či modrý kůň. 😝