Houpací koník pro děti. Oblíbí si ho?

marguerite
13. dub 2008

Nevím zda jsem ve správné sekci, ale nevěděla jsem, kde to téma zařadit. 😵
Uvažuju o koupi houpacího koníka, máte doma některá? Prosím o zkušenosti, zda je to jen na prach, nebo si to opravdu děti oblíbí a vyblbnou se na tom 😎

doubrafka
3. čer 2016

My mame doma plastoveho houpaciho konika a taky doma sklizi uspech 🙂

smudlinka24
25. kvě 2018

Oživuje téma, prosím, doporucte mi co pro roční dceru, líbí se mi ta plyšová houpací zvířátka, ALE, líbí se to i dětem😀? Je to prakticky materiál na údržbu? Nebo raději dřevěné? Taky to není zrovna malá hračka ....

eldrag
25. kvě 2018

@smudlinka24 měli jsme pro obe deti konika rodyho (nafukovačka pvc) vydrzel i kousance je to křízenec hopsadla a houpadla... bohužel to deti moc nenadchlo spise tak na chvilku

kac_kac
25. kvě 2018

Máme doma plyšového houpacího slona, je darovaný, mě samotnou by nikdy nenapadlo pořídit něco co se nedá vyprat, omýt ap., leč slona máme už deset let a žádný zásah co se očisty týče zatím nepotřeboval.
První dvě děti se občas zhoupli, ale nebyla to rozhodně nejoblíbenější hračka. Přemýšleli jsme že ho pošleme o dům dál. Ovšem jen do doby než se na něj naučil vylézt náš nejmladší, ani na zem z něj nedosáhne (starší děti se báli) ale houpe poctivě denně. Třeťáček ho fakt užije.
Z toho vychází že oblíbenost houpadel je dost individuální 😉 Nejlépe vyzkoušet někde na návštěvě nebo v dětském koutku.

zelenaesmolda
25. kvě 2018

a jak mame vedet co se bude libit tvym detem? :D

smudlinka24
25. kvě 2018

@zelenaesmolda Ja se ale neptam, co se bude líbit mým detem🙂. Ptám se na Vaše zkušenosti, jiné maminky to z dotazu snadno pochopily👍🏻🙂 Ja osobně, pokud nemam k tématu co říct, nepřispívám.

zelenaesmolda
25. kvě 2018

@smudlinka24 tak kazde dite je jine,ze se to libi sto detem neznamena,ze se to bude libit tvemu ditku

smudlinka24
25. kvě 2018

@zelenaesmolda to mate pravdu samozrejme, přesto mě to zajímá. Nakonec o tom jsou všechny diskuze.

lenkajan
25. kvě 2018

My jsme dostali houpaciho plysoveho konika, kdyz bylo male 16 mesicu. Ted je ji skoro rok a na konika ani jednou nechtela. Driv se ho bala, ted ji spis nezajima. Mame ted jeste chlapecka, tak jsem zvedava, jestli se bude libit jemu.