Houpací prkno - máte zkušenost?

evaamy
16. kvě 2016

Ahoj všem, chtěla bych to pořídit pro 15 m syna. Výrobce doporučuje od tří let, ale prý to využijí i mladší děti. Co myslíte, je to i tak bezpečné nebo máte spatnou zkušenost? Děkuji.

cherris
19. kvě 2016

Já jsem nad tím přemýšlela, jako o dárku pro synovce, taky je mladší, pokud je to ale to, co myslím já, tak mi většina rodičů při pohledu na to řekla, že okamžitě vidí ty přiskřípnuté prstíky, kdyby se dítko chytilo okrajů. Tak jsem to nekoupila, nemám v to důvěru.

hz
19. kvě 2016

ahoj, mame doma. syn dostal v 1,5roce... jednou dal ruce spatne a od te doby se to neopakovalo..ja ho doporucuji vsude, je jednoduche a hodne variabilni.. za me super hracka, na ktere se houpe i 13lety synovec..

rainbow_x
19. kvě 2016

Holky, co to jéé? 🙂

evaamy
autor
19. kvě 2016

Mrkni např na jejich fb. Je to kus ohnutyho dřeva, na kterém se dá houpat. Na blogu o tom píše ikarkulka nebo princ a vecernice( zdejší veroniquez)
@rainbow_x

tapato
11. únor 2017

@hz Ahoj, prosím tě, mohla bys mi ho poměřit a napsat do zprávy rozměry? Houpací prkno už ji nevyrábí a my máme šikovného strejdu stolaře,moc bych si ji přála pro děti k narozeninám

hz
11. únor 2017
tapato
11. únor 2017

@hz jé díky, akorát já měla na mysli takovou duhovou houpačku, ne tu desku. Tu asi nemáte, že?

hz
11. únor 2017

@tapato nene, mame klasicky prkno, ne houpacku..

ivasek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz