• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Houpačka domácí Beauty Winner Navy, znáte ji?

1. října 2012 
Ahoj holky, přemýšlím nad houpačkou pro malého, odpoledne hodně pláče a uklidní ho a uspí jen houpání třeba v autosedačce (nic jiného), jenže 6 kilo + autosedačka se fakt nedá udržet v ruce dlouho... Malej už má 6 kilo, tak přemýšlím, jestli už není pozdě,ale našla jsem tuto houpačku, znáte ji někdo? http://www.babyzona.cz/babyzona/eshop/3-1-SPANI-a-ODPOCINEK/0/5/113-Houpacka-domaci-Beauty-WINNER-Navy je do 12 kilo. Cena je nižší než třeba fisher price, tak doufám, že ne na úkor kvality..
30. zář 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,tuhle značku neznám,kupovali jsme jinou značku,ale je to hodně podobné..Než porodím naší malou,půjčila jsem jí kamarádce,které maličký taky špatně spal a pořád plakal a když jsme ho položili do křesílka,krásně ho to uspalo a konečně se drobet prospal a jí bylo hned líp..před 6lety jsem také doma pohupovala Mišana v autosedačce,ted mi tohle pomůže,když se budu muset věnovat malému s učením..tak třeba to nebude špatná investice.. :wink:
1. říj 2012 v 07:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek