• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Houpačka pro 9ti měsíční děti. Kde ji seženu?

19. března 2009 
Ahojky holky,už sem uplně zoufalá,shaním houpčku nebo spíš takovy to křesílko,ale takový který se houpe samo od sebe a ne abych musela u toho sedět a houpat,proste bych si přála ho zapnout a aby houpalo,protože jedině tak se utíší moje věčně plačíci holčička.Hledám na netu,ale je to všecko do 9 kg a to mi budem mit za par dní. :unamused:
14. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
romous: Myslíš takový to, jak zapneš vibrace a ono to vrní? Takový ty křesílka, co vypadají jako lehátka a dáváš do nich prcky od narození, asi budou opravdu jen pro ty nejmenší.... My máme dřevěného koně a malá se v něm krásně houpe sama... Teď jsme koupili klasickou dřevěnou houpačku do futer, ale tu asi budu muset
čas od času postrčit já :grinning:
16. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
romy, no nevím, nevím, takový, co se sami houpají jsou fakt jen do 9 kg :frowning2:
my máme tohle: http://www.nejlepsi-hracky.cz/sedatko-od-miminka-po-batole-_hracky_-1039.html
jako lehátko je to do 9 kg, ale jako houpačka do 18 kg, malej se už tak od desátýho měsíce pokoušel rozhoupat sám a teď už mu to jde, ale samo to teda bohužel nehoupe
asi jsem ti moc neporadila, co? :confused:
17. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No docela si mi pomohla protoze tohle lehatko aspon vibruje a je to intenzivni vibrace a nebo to prcek ani neciti??Potrebuje porad citit ze se s ni neco deje. :grinning:
18. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkni na www.aukro.cz - tam je docela dost nabidek... :wink:
19. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
romous - mam to lehatko taky a vibruje to celkem dost
19. bře 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek