Houpačka pro kojence, metoda Dr. Kerna. Máte zkušenost?

syrael
29. srp 2007

Ahojda, zacali jsme uplatnovat rady z knizky Nejstastnejsi miminko v okoli a az pekelne dobre to zabira - hlavne zavinovani. Strasne tam doporucuji houpadlo - mame uz skoro sestikilove mimco a vsechny maji nosnost do 9kg. Tak si rikam,jestli to nebude vyhazovani penez... Objevili jsme i takovou vecicku, ktera sama houpa s kocarem a je ji tudiz mozne pouzit az do 3 let. Jakekoliv zkusenosti s jednim ci druhym uvitam! Dekujuuuuuuuuuuuuuuuu

danae
29. srp 2007

My jsme měli tu houpačku od Fisher-Price Aquarium a všichni jsme ji zbožňovali (jak dcerka, tak my 😀 ) Bohužel, jak říkáš, ty houpačky nejsou pro větší miminka. O jaké houpací věcičce mluvíš? Prosím, dej sem link, jestli je to ke shlédnutí někde na internetu. Moc díky! My jsme koupili normální houpačku a zavěsili jsme ji na skobu ve stropě v předsíni 🙂 Není to ta klasická dřevěná houpačka, z té malá dolem měla tendenci občas propadávat. Je to takový výlisek z umělé hmoty, kam se malá shora dá a má oporu i mezi nožičkama.

kacka79
29. srp 2007

Jéé, ta knížka je fakt super!! A taky máme obra přes 6 kg..

danae
30. srp 2007

Syrael, ještě mne napadlo, zda nemyslíš Dr.Karpa v originále The Happiest Baby on the Block? Není to ono? Jestli jo, tak super. Hlavně pro děti do tří měsíců. Moc se mi líbí ta jeho teorie, že první tři měsíce jsou vlastně čtvrtým trimestrem, jen už mimo tělo matky. Hodně jsme tu metodu používali a malá plakala hodně malinko. Fakt super.

musko
30. srp 2007

Aj ja si myslím, že sysael myslela tú knihu. Super matódy, kúpila si ju aj naša detská dr., keď som jej o nej povedala....

syrael
autor
30. srp 2007

Jasne damy, je to tahle knizka - parada, co? Jinak web toho houpadla na kocarek je tusim www.babybaby.cz - jeste to overim...

syrael
autor
30. srp 2007

Tak jo, je to ono - hledejte v sekci kocarky. Da se to ovsem koupit i o 400 kc levneji, ale musim si vzpomenout, kde jsem to videla🙂 Proste Klub vykojenych hlav...🙂