Hrací dečka s hrazdičkou. Jaké má plusy a mínusy?

treperenda
10. črc 2008

Maminky i budoucí mamči,
chtěla bych slyšet váš názor na hrací dečku s hrazdičkou - její plusy a mínusy (případné doporučení). Teď jsem jen tak letmo koukla na nabídku na netu a je toho strašně moc, tak nevím....zda upřednostnit spíše plyšové, či plastové hračky.....nebo vybrat nějakou interaktivní (hudba, světélka). Jaké jsou vaše zkušenosti?

frog
10. črc 2008

Ahojky.Měla jsem jak deku http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.p... i hrazdičku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13115456&tab=7 a daleko víc si malá vyhrála pod tou hrazdičkou od Chicca.

schnek
10. črc 2008

u nás deka nic moc, Ondru to nezajímalo a když byl větší, tak z ní akorát otrhal ty zavěšený hračky. Pro nás to byla zbytečnost, akorát jsme za ni vyhodili 1500,- asi bych šla do nějaké použité, ´případně si jí vypůjčila a pokud by se to dítku líbilo, tak koupila vlastní 😉

frog
10. črc 2008

Taky jsem to neměla nový,ale z MMB,tam to je fakt levnější a velkej výběr 😉 ..

treperenda
autor
10. črc 2008

moc dekuji za nazory🙂
Bohuzel dnesni trh nabizi takovou radu "blbosti", bez kterych se ditko urcite obejde.....ale jak to ma clovek (cekajici prvni miminko) poznat a nenechat tak prodejce, aby z nas zbytecne tahali penizky☹ Nicmene moc dekuji 🙂

mnauu
10. črc 2008

Tak u nas mela (a ma) obrovsky uspech tahle http://berunka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=99162 je fajn,ze je variabilni - hrazdicka jde dat i na kraj misto te zirafy a palmy. Ehm, priznavam, ze holky s ni blbnou dodnes... 😅 strasne rady pouzivaji deku jako "lehatko" a porad vsude tahaji tu plysovou zirafu, tak jen doufam, ze do svatby je tahle hracka prejde 😀 Jinak si myslim, ze je to hodne individualni, nektere dite to zaujme, nektere ne, takze tezko radit, ale pro tvuj klid: dite urcije prozije plnohodnotne detstvi i bez hrazdicky 😉 S tim vypujcenim to neni spatny napad, jestli mas tu moznost, aspon v praxi nezavazne uvidis, jestli to prcka bude bavit.

yasmin07
11. črc 2008

My koupili plastovou hrazdičku asi kolem 800,-, já chtěla plastovou, že se dají hračky omýt 😉 A musím říct, že si s ní fakt vyhraje 🙂

agness02
11. črc 2008

My jsme dostali jako dárek Fisher Price hrazdičku Oceán, sama bych ji teda asi nekoupila. Zatím to malýho baví 😉 ale občas měním hračky, aby nebyly okoukaný. Když si hraje a ještě k tomu na mě občas koukne, co dělám je spokojenej 😎 Jako dárek je to super, lepší než když návštěva přijde s dupačkama 🙂 🙂 🙂

eloana
21. črc 2010

Ahoj holky rada bych se zeptala -jak dlouho vase deti zajimala hraci deka s hrazdickou?
dekuji

majkali
29. črc 2010

Malému je 10 měsíců a ještě o ni neprojevil zájam 🙂 Mám od Nattou, kde je asi 12 aktivit a říkala jsem si že aspoň na té spodní dece jsou nějaké pískátka, ale ani to ☹

musko
29. črc 2010

Našeho Marka zaujímala cca 3 mesiace - asi od 3 mes do 7 mes. Mám na predaj od Canpool babies - ZOO - za 200 KC + pošta..... Keby ste niekto mali záujem

sophie1
29. črc 2010

Naší Elišku začala hrazda bavit cca před 14 dny (budou jí 4 měsíce) a dokáže si s ní hrát třeba 3/4 hodiny 😎 . Koupená na MMB s plastovými hračkami (taky se mi líbí že se dají omýt) a dají se obměňovat. Dala jsem za ni asi 200 🙂 Za minimální obnos klid k nezaplacení 😉 Jak dlouho jí to bude bavit je ale otázka....

florule
29. črc 2010

Kubíka zajímala hrací deka taky asi od 3 do 7 měsíce, pak se začal plazit, tak už ho nebavilo pod ní jenom ležet. Sem tam jsem mu připla na ni nějaké jiné hračky, aby měl změnu a vydržel pod ní ležet, koukat a bouchat do hraček i hodinu 🙂