Hrací deka Fisher Price Rainforest nedrží

jennifer_007
14. dub 2017

Holky, kdo máte hrací deku od Fisher Price Rainforest ? Taky vám to přijde takové vachrlaté, nestojí to na místě.. představa že tam dám dítě tak je mi jasné že se to na něj zbortí :-O Nebo to má někde nějakou pojistku nebo tak? Nemám návod :-/ Díky moc 😉

pettrus1210
14. dub 2017

Chatrne mi to nepřišlo, Kazda ta část se zastrči do toho pro středního kolečka, ale z něj už to nejde vyndat

jennifer_007
autor
14. dub 2017

Jj, ale když to "složím" tak to nikdy nesložím tak aby byla dečka rovná a ramena držela.. pořád se hýbou :-/ není tam třeba někde nějaká pojistka nebo něco co se musí zmáčknout aby to drželo tvar?

jennifer_007
autor
14. dub 2017

Teď ještě koukám že je více verzí.. mám tuhle :-/

pettrus1210
15. dub 2017

Ano tuhle Máme taky, návod nemáš? Já už si přesne nepamatuji jak to bylo, pac deka už je schovana ve sklepe, ale všechno se to zacvaklo a drželo pěkně, ale už to nejde rozložit kvůli nějaké pojistce, což je zase kvůli složení blby.

jennifer_007
autor
21. dub 2017

Ahoj, díky, návod jsem si našla na netu, mám ji ve stavu dvou "madel" u sebe ale nemohu ji zaboha dát do stavu překříženého tak aby držela :-/

pajounek
21. dub 2017

Tak dej treba fotku, jak to mas ted 🙂

jennifer_007
autor
21. dub 2017

At to jakkoliv slozim tak mi to nahore nikdy "nezapadne" a nedrzi a porad se borti.. :-/ mozna me napada.. jestli nekdo prede mnou to "neurval" v tom spoji uprostred tech hrazdicek kdyz tam ctu jak nejde rozlozit ☹

jennifer_007
autor
27. dub 2017
pajounek
27. dub 2017

Kdyby to bylo.ulomene, tak bys to mozna bylo videt :-/ svetlejsi plast atd..detailni foto toho spoje treba nemas?