• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hrací deka Kick&Discover, Tiny Love. Máte ji?

20. listopadu 2012 
Ahoj, přemýšlím, co dát mí 3 měsíční dceři pod stromeček a moc mě toho teda nenapadá. Moc se mi líbí tato hrací deka, má ji někdo? http://www.petito.cz/hraci-deky/1-tiny-love-kick-discover-hraci-deka-s-hrazdou.html
Děkuju za všechny názory, případně tipy na jiný dáreček:slight_smile:
12. lis 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je moc hezká, ale zdá se mi dost malá (na to kolik stojí). Jakmile se začne trochu pohybovat, tak ti z ní zmizí (zapomeň, že jakmile se začne přetáčet, bude vzorně ležet na jednom místě :slight_smile:
Buď bych koupila větší, nebo jen hrazdičku a dala ji na normální deku (nebo ideálně oboje, pokud na to máš)
http://www.petito.cz/hraci-deky/7-tiny-love-super-hraci-deka.html od stejné značky.
Mluví ze mě vlastní zkušenost, dostali jsme totiž u prvního dítěte oboje (ne stejnou značku, ale v principu). Ta malá dečka se navíc dala složit do domečku, takže jsem byla nadšená-ale skoro jsem ji nevyužila,
13. lis 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s @garfie, taky jsem pro větší deku a nad ní dokoupit hrazdičku :slight_smile: Když už se rozhodneš pro tu, co hceš Ty, tak na mimibazaru se dá sehnat levněji. Je tam velký výběr hracích dek :wink: Jinak pro tak malé mimčo jsou krásné hračky od Lamaze.
13. lis 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hrací deky se mi líbí, ale přijde mi, že to dítko využije tak na 2 měsíce, pak už se převaluje, plazí a moc si pod ní nehraje. My měli pěnové puzzle (zvířátka) a na tom hrazdičku (bazarovou za 120,-), měnila jsem na ní hračky a spokojenost.

Ještě jsem na bazárku viděla hrazdičku, která se dala složit jako cestovní postýlka, to vypadalo taky super.
13. lis 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scharka1 My měli tuto hrací deku vypůjčenou a malému se líbila. Pár měsíců jsme ji používali, odhadem tak tři měsíce. Pak ho už moc nebrala.
13. lis 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky všem za názory, ta deka Tiny Love super bude možná fakt lepší. Málá zatím jen leží, uvidíme, kdy mi z ní začne utíkat:slight_smile:
20. lis 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek