Hrací deka nebo hrazdička. Jak dlouho si s ní hrál?

jana06
20. dub 2008

Ahojky,
mám na vás dotaz. Jak dlouhou dobu si vaší mimísci hráli s hrací dekou, nebo hrazdičkou.

Ptám se proto, že mám 7,5 měsíčníhosyna. Máme půjčenou hrazdičku, ale musíme ji koncem dubna vrátit. Malej, když leží na zemi na dece, tak má hrazdičku nad s sebou. Někdy o ni zájem má, někdy ne. Podle nálady. Když si s ní hraje, tak se zabaví na dlouhou dobu.
Říkala jsem si, že mu pořídím tuto

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11517695&tab=6
nebo tuto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12974968&tab=0

Poradíte mi? Nechci zbytečně vyhazovat peníze. Poraďte mi prosím. Děkuji Jana

petraluk
20. dub 2008

Jani tak malýho hrazdička i hrací deka přestala zajímat kolem půl roka 😀 Teď když leze bych ho u toho neudržela ani násilím 😀

kristi
20. dub 2008

u nas skoncilo hrani na dece a pod hrazdickou okolo toho 8 mesice, co si zacla sedat a lezt, takze si myslim,ze uz je to zbytecny

jana06
autor
20. dub 2008

Děkuji za info. Já si to tak trochu myslím taky. Stačí, když mu koupím víc hraček, rozložím je kolem něho a bude. Stejně ho bude víc zajímat všechno ostatní a ne to co má, že? 😀

kristi
20. dub 2008

presne, hlavne cokoliv, co neni hracka 😉

petraluk
20. dub 2008

Jani určitě by to na dlouho nebylo 😉

magda27
Autor odpověď smazal
Zobraz
kajule
20. dub 2008

Tak Patu hraci deka prestala bavit celkem brzo, kze si myslim, ze ted uz to vazne nema smysl kupovat. Jak rika Kristi, jakmile zacal lezt nebo se o to aspon pokousel, tak uz ho zajimalo neco uplne jineho. 🙂

leninn
20. dub 2008

Jana06: my máme doma tu druhou,už od Vanoc,takže to bylo Barče 6.týdnů a moc ráda si s ní hraje....ale už také na tak intenzivně, ajako na začátku, takže si také myslím, že pro Vás už by to nemělo smysl.
Je to spíš pro menší ležící děti, Barča už teď se pod tím otáčí a kope do toho....

malovani
21. dub 2008

Jani, myslím, že pro Adámka už nemá význam ani deka a ni hrazdička, už ho to brzo nebude bavit 🙂 ...

lenkakr
21. dub 2008

my jsme si hráli s hrazdičkou do 7 měsíců (máme podobnou té druhé) , pak začal lézt a už jsem i deku i hrazdičku schovala na půdu

lenkakr
21. dub 2008

jana06: my máme spoustu hraček a nejeví o ně velký zájem. nejradši si hraje s vařečkou, pokličkou a flaškou od vody, ale to jen když někde nestojí 😀