Hrací stoleček Fisher price. Vyhrály si s ním vaše děti?

petralp
4. dub 2022

Dobrý den maminky,
syn bude mít za 3 měsíce první narozeniny a já už se pomalu rozhlížím, co mu pořídit. Napadl mě právě tento stoleček. Zajímalo by mě, vy které ho máte doma, tak jestli si vaše děti s ním vyhrají? Vyplatí se to? Popřípadě co zajímavého jste koupili svým dětem vy? Klidně i věc, která se využije třeba později. Děkuji.

vikysek0987
4. dub 2022

@petralp Ahoj,pořídili jsme a nijak zvlášť si s ním nehraje,ale naše malá vůbec nějak hračky obchází a zajímá jí špíše vybavení domácnosti,nářadí,vysavač a podobně....Dostala ho k 1.narozeninám, teď jí je 17.měsíců a sem tam zmáčkne tlačítko a tím to končí, samozřejmě co je u jiných, nemusí být u vás....Dostala Tatru a tu využila víc,hrací piánko a dalších milion věcí na které se tu práší....Myslím, že hračky využijí v pozdějším věku 🤷‍♀️

me_druhe_ja
4. dub 2022

U nás docela frčí u obou dětí. Žádná hitparáda, ale jo. Nicméně každý dítě je odlišný a každýho baví něco jinýho. Takže to tvoje klidně může bavit hrozně a nebo si toho ani nevšimne.
Zkus ještě mrknout na kulickodrahu trihorse. U nás topka za oba. A celkově jsem snad ještě neslyšela o dítěti, který by nebavila. 🙂

lucinka_16
4. dub 2022

@petralp Máme taky,sice ne od FP,ale něco podobného. Malému je 15 měsíců a dávám to pryč. Víc zavazí než dělá užitek. Malého momentálně zajímají hračky staršího. Jinak velká Tatra, závodní dráha (4 autíčka), zvukový strom a vlastně cokoliv zvukového...🤷🏼‍♀️

petralp
autor
4. dub 2022

No právě proto jsem se na to ptala, stojí to ne malé peníze. Tak ještě počkám, uvidím jak na tom bude těsně před tím rokem. Děkuji za názory.

alyssa1
4. dub 2022

Ahoj, chystám se ho prodávat, měla bys-li zájem. U nás měl úspěch.

asutak
4. dub 2022

Malá má taky 9 měsíců a hraje si s tím skoro každý den. Má to zatím bez nožiček na zemi. Naučila se hezky otevírat a zavírat okýnka atd. Asi až bude trochu větší, a začne chodit, tak ji budou už zajímat jiné věci, proto to měla už od půl roku na Vánoce. 😉

asutak
4. dub 2022
asutak
4. dub 2022

A není třeba kupovat nové. Máme z druhé ruky za pár korun a vůbec to nejde poznat.

petralp
autor
4. dub 2022

@alyssa1 zatím ještě ne, spíš tak jen hledám co by se mu mohlo líbit, ale děkuji ti 😉

martiniquest
4. dub 2022

Meli jsme a byl fajn, ale urcite ne pro trilete dite. Je to idealne kolem roka, roka a pul, maximalne dvou.

kristyna109
4. dub 2022

@alyssa1 Ahoj, ja bych pripadne zajem mela. Mohla bych poprosit info do sz? Ohledne stavu, ceny... Dekuji.

azanka
4. dub 2022

Měli jsme, u nás frčel nárazově. Ale jiné hračky jsou oblíbenější. Už od roka duplo, nejdřív oslintávat, až pak stavět, kuchyňka, piánko..