Hračka na spaní a tulení

gabuscha
31. říj 2017

Ahoj holky, měly vaše děti nějakou konkrétní hračku na spaní / tulení? Takovou tu, co dítě drží neustále v rukách a většinou špatně nese, když se hračka ztratí?

suzief
31. říj 2017

Ne, nic takového nepotřebovalo ani jedno moje dítě.

terezapetrova
31. říj 2017

@gabuscha ano v nejužší rodine každé ze 4 deti. Prijde mi to naprosto prirozene a v poradku. Nejstarší synovec ted 10 let ma dodnes plysoveho ledního medvěda to jedine, ze se o nej bojím pac treba na škole v přírodě se to s pochopením uz nesetkava. Navíc jeho spoluzakum vadilo i jméno medvěda - Číča 🙂

zmrzlinka
31. říj 2017

Ano.... mně....obe deti 😁😁😁

majajaa
31. říj 2017

Dcera dostala ve 3 mesicich plysoveho medvidka a ma ho do dneska (8 let). Je teda, chudak, celej posesivanej, ale je stale v posteli.

jaja01k
31. říj 2017

Starsi syn (3,5 r) ma plysoveho smoulu, bez ktereho se cca posledni pulrok nehne. Vecer v posteli je musim oba prikryt, obema dam pusu... Uz jsem smoulovi musela nasit oblecky, ted jsme mu vyrabeli autosedacku a jeste pry potrebuje domecek 😀 Rano jde s nami smoula do skolky, pak ho vezmu domu a zase ho odpoledne musim donest. Jednou jsme ho ve skolce zapomneli, a to byl vecer pred spanim rev na cely panelak.
Mladsi syn (2,5 r) si oblibil plysovou pandu, ale neni na ni az tolik zavisly.

barumat
31. říj 2017

Dcera (18m) minimálně od půl roku těžko usíná bez takového toho relaxačního polštářku s kuličkama, má tvar kytky, tak žmoulá ty okvětní lístky. Blbé je, že už je to taková schlíplotina, ale nikde se nedá sehnat. Tak asi budu muset koupit nějaký jiný, rozpárat a doplnit tu naší milovanou kytičku. Na ostatní polštářky a hračky prdí.

lucieluu
17. pro 2017

Výborné jsou háčkované chobotničky 🙂 SkoroTchýně ji udělala malému a je to jeho nejoblíbenější kámoška na spaní. Do prstíků si omotá chapadýlka a chrní. Hodně se prý používají i pro nedonošená miminka, které mají právě chapadýlka jako pupeční šňůru.

kajalka
17. pro 2017

Moje děti nic takového nepotřebovaly. Mazlily jsme se spolu, ne s náhražkami.

terezapetrova
17. pro 2017

@kajalka ne každé dite ma dokonaleho rodiče?

kajalka
17. pro 2017

@terezapetrova Mazlit se s dětmi je dokonalost? Tak jo 🙂

terezapetrova
17. pro 2017

@kajalka přesně tak jsem to myslela, ze ty jsi dokonalá 😉

kajalka
17. pro 2017

@terezapetrova Tak díky 🙂

lukysa
17. pro 2017

Už 7let máme šmudlu nastesti,že je jen naspani,byla rozhodnuta že jej nechá braskovy který se v srpnu narodil,ale čím víc se termín blížil odvaha opadala 🙂 a tak ji nadále v noci chrani

podaji
17. pro 2017

Nas malej (2r) ma usinacka. Je to z tluste prize hackovana hlava medveda s rucickama a od krcku dve decky znate to. Dostal ho po narozeni od tety kdy byl krasne heboucky bilo modry. Ted je bez jednoho oka o hebkosti nemuze byt rec a posledni mesice co prcek neco tusi (jsem ve 4.mes) s nami usinajda snida obedva veceri. Kouka na pohadky chodi na nocnik...no zkratka ho ma prcek porad v papule a jakmile si uvedomi ze uz si hraje 10min bez nej chyta ho panika. Musim ho zkratka opecovavat co to jde🙂

terezapetrova
17. pro 2017

@kajalka no jasné 😂