Hračka pro 10ti měsíční dítě. Poraďte

mijav
10. čer 2011

Prosím poradíte? Připadá mi , že na chrastítka a kousátka je už velký a nic mu to nedá.

boruuvka
10. čer 2011

Co takhle kostky, hrací hrnec, hrací klavírek, tvrdé knížka s velkými obrázky třeba zvířátek atd.... u nás stejně vedou "nehračky" - rulička od toaletního papíru, plastové krabičky na potraviny, vařečka ...

ffiinnkkaa
10. čer 2011

My máme sice jen osm měsíců, ale už ho baví všechno jen né hračky.. 🙂 kapesníčky, vařečky, pokličky, časopisy (na trháni) a jiné 🙂

nika.82
10. čer 2011

u nás začínají být nej zvukové hračky... a samo to co holky výše kapesníčky, sáčky, časáky, ovladače,... ale občas i chrastítko ještě chytne... no a věci starší ségry ty jsou taky dobrý, jen ta moc nechce půjčovat 😎 je nám necelých 8 měsíců 🙂

kaczka85
10. čer 2011

mojí malý je ted teda zatim jen 8 mes a kousek...ale mela jsem stejny pocit jako ty ted... 😀

koupila jsem ji "hrajici" hracky - toho mluviciho psa, mluvici fotak, krouzky na tyci, co se toci, hraji, takovy kyticky - zvonkohru, a hrajici bubínek a želvičku.... všechno se jí v obchodě líbilo, všechno chtěla, na všechno se smála... a doma??? nezajem, nebo zajem jen chvilkovy... 😖 😠 a vedou kabely, nohy zidle, chloupky koberce, set top box atd.

tak nejlepsi hracky jsou asi nehracky...a jeste k tomu ty zakázaný... 😝 😕

zvirka
10. čer 2011

Takže u nás vedou papírové kapesníky (jednotlivě i celý balíček), jakékoli nádobí, zubní kartáček, kabely, krabičky od elektriky, záclony, nitě z koberce, letáky, časopisy, koš na prádlo, knížky, lidské uši, nohy, prsty, dále papuče a cokoli co neočekávaně spadne na zem nebo se dá ulovit ze stolu či odjinud, prostě všechno, co není původně hračkou.

Jinak teď jsem pořídili Geomag a velké molitanové kostky s obrázky, docela ho baví, na to, že to jsou hračky 😀

hehena
10. čer 2011

tak u nás jednoznačně vyhrávaly už v 9. měsíci motorické hračky - navlíkací kroužky a zatloukadlo... u navlíkacích kroužků se soustředil jako o život a do zatloukadla bušil hlava nehlava a v celku rychle už zatloukal cíleně a dobře mířil.... pak hrací panel chodítka a celkem záhy hrací stolek. z těch "jiných" hlavně ovladač a papuče, ale né tolik jako ty motorický... taky jsem si říkala, že je čas na jiný hračky, tak jsem zajela do Ikea a měla jsem na čas po starostech.... později když už lezl jak o závod a stoupal, tak veškerý nádobí, který vykramařil a pak u nás podobně jako ty motorický hračky uspělo v roce auto-odrážedlo, ale s tím jen chodil a pouštěl melodie pořád dokolečka 🙂))) to byla hrací pomsta od babičky 😀 až teď si na něj sedá, ale je to o pár vteřinách, jinak ho odrážedla ani hopsadla vůbec nebaví, resp. není ochotnej na tom sedět... při poslední návštěvě přivezla (zase) babička enduro a na to je ochotnej si sednout tak na půl minuty....

každopádně těžko se radí, každý dítě je jiný, ale něco určitě uspěje... často to jsou ovšem ty levnější "věčný" hračky, se kterýma jsme si hráli už my jako děti - viz. zatloukadlo asi za 200.-

zmiňovaný geomag u nás úspěch neměl vůbec...

aleskap
10. čer 2011

Nas Matej ma 10 mesicu a kousek a jednoznacne z hracek u nej vede velke gumove lego a vkladacka snek od fisher price. Sem tam klasicke plastove kostky se zviratky, ktere jsme snad meli vsichni, kdyz jsme byli mali a takova ta kvadrova vkladacka, co se z ni da postavit komin. A...ted sbiram veskera vicka od presnidavek, tatarek a spol...ma to v jedne krabici a to ho ted bavi ze vseho nejvic...hlavne kdyz se mu to podari kulnout a vicko jede a jede... Jinak z nehracek je v kurzu snad uplne vse...hlavne poklicka, tu si jednou rukou chytne a leze s ni po celem byte a taky skateboard, vypada na tom jak surfar ...dale hrnce, varecky, cednik, misky od psa, i ten obsah 🙂 zaclony, hraci pult na choditku, dale pak otvirani supliku a vyhazovani vseho v nich, ovladace, dvd..to uz je rozebrane, kvetinace, jakekoliv kable, nohy ruce, NOS, ten je v kurzu velmi, potom chudak nas pes a ted se mu zalibilo houpaci kresilko od fisher price, ma hrazdicku...kdyz je unaveny, vleze si tam, prehodi si nohy pres okraj a tak na minutku, dve si odpocine a pokracuje dal v likvidaci cehokoliv.... 🙂)

eriska
10. čer 2011

ahojky, tak my ten věk už máme za sebou, ale nej, nej, nej jsou u nás knížky, ty miluje, říkal, jak dělá který zvířátko a to ho moc bavilo..a naštěstí baví do dneška..pak tobogán žirafa od fisher price a samo, nehračky, mobily, ovladače, časopisy, vykrajovátka, košík s vařečkama, metličkama, hrnce, kelímky od jogurtů, lžičky, umělý talířky a skleničky,..