Hračky Lamaze. Máte zkušenost?

lenkicka
26. kvě 2009

Ahojky,
založila jsem toto téma, protože mi připadá i důležité pro rozvoj dítěte kvalitní hračka, která malému ve vývoji něco přinese. Určitě nemůže nahradit lásku a kontakt s lidským teplem 🙂 , ale to určitě nemá za úkol... 😀 Jsem učitelka (že by postižení ? 😀 ), tak jsem od hračky chtěla, aby rozvíjela všechny mimi smysly...zrak,sluch, hmat i čich. A to jsem u této firmy našla.
Už když jsem byla těhotná, tak jsem na ně natrefila, a když zjistila, co vše umí, tak jsem koupila první dvě...Blešku Anežku a Kolotoč. Pak se mrňousek narodil...a teď mám Lamaze hračkářství... 😀
Moc se Šimonkovi líbí výrazná barevnost...první ho zaujala bílá látka s černými puntíky a tyrkys kolečky...pak šustivý zvuk...a teď, když už je větší, tak i různá cinkání a klapání, které hračky vydávají. 😀 😀
Ještě jsem si všimla, že obyč štěrkátka ho ani moc neba...párkrát štěrkne a pryč a za chvíli už vůbec žádný zájem...ale Lamaze ho baví pořád a to už si s nimi hraje minimálně 3 měsíce s jednou...tak co vyjde levněji...kupovat pořád nová levnější štěrkátka, nebo jedna pořádná? 😉
Jakou máte vy zkušenost...třeba i s jinými hračkami? 😎

dagina
27. kvě 2009

Len, ty kuželky jsou krásnééé, dárek k roku jak vyšitý 🙂 .

lenkicka
autor
27. kvě 2009

Dagi, jsem z nich úúúúúplně nadšená...no nevím, komu je skutečně koupím a kdo si s nimi bude víc hrát 😀 😀 😀

soanpe
27. kvě 2009

ahoj
tí tučnáci jsou fakt pecka, ale dala bych je Sofiiaž tak kolem 8-9 měs. ted by je ještě asi nechápala, si myslím
já říkala, že kdyby člověk sehnal levnou letenku do států, tak by se mu to vyplatilo letět po nákupech.
švagrová přivezla takovej věcí na neteř.... 😵 😵 😵 😵 a kráááásnejch

lenkicka
autor
27. kvě 2009

soanpe: jj..taky myslím 😀 ...ale údajně se dá objednávat přes net z USA...netušíte někdo jak???

soanpe
27. kvě 2009

jsou různý možnosti,ale co je lepší, než brouzdání mzi regály 😅 😎

lenkicka
autor
27. kvě 2009

brouzdání na netu 😀 , obzvlášť když máš nohu v sádře 😀 😀 ...a pak vyhlížet u okna, až přijde balík (k oknu po jedné dohopsám)😀 😀 😀 a vzteklý manžel...co jsi zas objednala 😀 😀 😀 😀 😀

soanpe
27. kvě 2009

len
😀 😀 😀 😀 😀 , tak t mi je tě líto. 😉
a manžel ,ten si musí zvyknout 😅

berynka
27. kvě 2009

Týýý jo, tak u nás hračky Lamaze absolutní nezájem 🙄 . Mně se teda hodně líbí, ale malá je od útlého věku odmítá 😅 . Možná je to tím, že pro ní byly příliš velké a teď si vystačí s Legem.

dagina
28. kvě 2009

Ahojky, Soanpe, by mě nestačily povolená kila do letadla 😀

dagina
28. kvě 2009

Bery, jestli se jich malá nebála..., ty výrazné oči nemusí být pro každé dítko. Jinak ty šustivý efekty... to snad musí být pro každé mimčo 🙂, ale i těch se třeba může některé bát 😒..

lenkicka
autor
28. kvě 2009

Berenko, taky jsme měli na začátku obdobný problém...trošku se bál...ale měla jsem i Kolotoč a z něj se ty mini hračky daly sundat, tak na začátku žužlal jen ty, a pak (asi ve dvou měsících) společně s nima objevil Opičku s kroužky a tu miluje dodnes 😀 A tak asi ve 4. měsících začal "útočit" na Blešku Anežku...a dodneška ji nedá a nedá pokoj 😀 😀 😀

soanpe
28. kvě 2009

dagina
kila do letadla se daj přikoupit, nebo já to dělávám tak, že si vyhlídnu oběť s malinkým kufřičkem a zeptám se, jestli by mu nevadlo, že bysme se tvářili, jako že jsme spolu a fiktinvě mu přihodila nějeký kg 😎 😀

problém je spíš, že s USA se může bez cla přivézt zboží za 150$ ☹ 😠 😒 😝

efkas
28. kvě 2009

ahoj maminy,já taky miluju hračky lamaze 😀 a malá si s nima taky dost vyhraje 🙂
máme opičku s kroužky,půjčenou žirafu,dostali jsme lva Ríšu,ten má v hlavě kuličku a krásně vrní,když se v ním hýbe,starou dobrou stonožku,s tou zápasí 🙂 ,slona na postýlku a ještě jednu hračku do auta!!!
Bojim se kupovat víc,aby někdo neřekl,že jsem prdlá
😅 ,ale malá si se všema dost vyhraje.
Ty,které jsme nedostali,jsem koupila loni v říjnu na veletrhu pro děti v Letnanech,měli tam výprodej,takže stáli tak kolem 250,-

Ty infant jsou taky krásné 🙂

vrana
28. kvě 2009

Ahoj holky,
u nás Lamaze taky vede, teda hlavně proto, že mně se líbí 😀

Jako první jsme dostali chobotnici, pak malý mazlíček opice, pak po ségře světlušku Freddie, následoval tygr Bonifác a zatím poslední princezna Pampeliška.

Spousta se nám jich líbí, akvárko, xylofon, plastová opička, panda, zebra... ale bude svátek, narozeniny... 😀

Je fakt, že hračky jsou to dost drahé, ale souhlasím s tím, že je to ideální dostávat jako dárek místo různých nepotřebných blbin 😉

lenkicka
autor
28. kvě 2009

efkas: tak to jsme "prdlé" dvě...jsem Šimimu koupila Tygříka okusovátko.V bříšku se mu sypou kuličky...tak hádej, kdo si hraje s ním skutečně? Je to fascinující, jak se přesypávájí 😀 😀 😀
Jsem ke Dni dětí objednala hned několik a babičky platí 😀 😀 😀...jinak vím, jak by to dopadlo...plyšák - lapač prachu 😎

soanpe
28. kvě 2009

panda tao je nejlepší 😀

lenkicka
autor
1. čer 2009

Ahoj holky, tak Šimi dostal ke Dni dětí magnetky Lamaze a supeeeer...nedá je z ruky. Jsou tak akorát do jeho ručky, tak s nima furt mává 😀 A jsou krásně barevné...ostatně jako všechny Lamaze 😀 😀 😀
Až bude větší, tak se krásně dají stavět na sebe...říkám jim "první" Lego 😉

http://www.malvik.cz/Detske-hracky/ostatni-hrac...

lenkicka
autor
6. čer 2009

ahoj holky 😀
asi budu vypada jako rýpalka proti Fisher Price, ale přečtěte si :

http://www.novinky.cz/ekonomika/170665-mattel-d...

u Lamaze:
Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

samy zvažte 😉

markytkaaa
6. čer 2009

Tak Lamaze hračky se nejdřív hodně líbily mně 😀 😀 😀
Pořídili jsme nejdřív housenku do postýlky a potom žabáka do kočárku 🙂 nejvíc Páťu zaujala hrající hlava housenky a šustivé články a u žabáka zase šustivé kytičky a kousátko s beruškama 🙂

eps
6. čer 2009

Ahoj. Madla má panenku Emilku, ale až tak si s ní nikdy nehrála. Na kočár byla velká... a teď už má klasické panenky (od půl roku si hraje s "miminkem"). Moc se mi líbila chobotnice, ale pořád jsem váhala až jsem to zavrhla. Od FP máme myslím jen jednu hračku a to zděděnou-krokodýla. Toho jsem dnes odsunula mezi hračky co už je na ně velká. U nás ani tak nevedou "zančkovýý" věci, jako kalsická panenka a nádobíčko, k MDD dostala vaničku na koupání a nějaký serepetičky (krém, mýdlo, nočník...) k tomu, tak to je teď hit Nr. 1 😀 Jenda panenka se dá i koupat, takže super. Až bude horko, dám jí to i na balkon, může si čachtat. Jo, ale co mělo dlouho úspěch, tak šustící knížečka, zn. Galt, snad to nepletu.

sonisek
10. čer 2009

Ahoj, tak náš malý má Freddieho a hraje si s ním rád, když mu ho zavěsím na hrazdičku, tak to pořád mačká, strká do pusy apod 🙂Takže super 😉

kata.jan
12. čer 2009

Ahoj my jsme od Lamaze měli chrastítka na ručičku a chrastící bačkurky, ale ty určitě byly od jiného výrobce. Malému se strašně líbili. Jinak si vystačil hlavně s obyčejným chrastícím špendlíkem a kousacími kroužky. Mámae taky doma tu světlušku a připadá mi, že je na stejné úrovni s ostatnimi hračkami. Takže žádné zvláštní nadšení

kata.jan
12. čer 2009

Ještě jsem zapoměla, momentálně je nejoblíbenější hračka mobilní telefon véčko od Sassy. Akorát jedna neřest- hraje při každém otřesu. Naštěstí jen potichu, ale jednou jsme ho nechali v autě a přítel to po třech dnech vzdal a prohlásil, že už se to nedá poslouchat a přinesl nám ho domů.

aponchie
13. čer 2009

delaji neco na pripevneni na boudicku kocarku?

reruna
13. čer 2009

aponchie to je skoro všechno na připevnění, je tam klips, který dáš, kam chceš, ,i na boudičku.

luci81
16. čer 2009

Ahoj máme objednané štěkající štěně,máte ho některá?Nevíte,jestli se dá prát?

luci81
16. čer 2009

lenkicka:co noha?Už dobrý?

lenkicka
autor
16. čer 2009

luci:někdo tu psal, že ho perou v pračce a v pohodě 🙂
Díky za zeptání...sádru už mám dole, ale doktor mi dal ještě ortézu...a musela jsem slíbit, že na tu nohu nebudu stoupat...haha...ať si to sám zkusí zvládat živého prcka s jednou nohou 😀 😀 😀

luci81
17. čer 2009

díky lenkicka,to jo to se mu to mluví 🙂 Tak přeju ať máš brzy nohy obě 😀

lenkicka
autor
17. čer 2009

díky i Tobě...ať se malá dobře baví se štěnátkem 😀