Hračky "levně". Kde nakupujete? Poraďte

martulin
26. říj 2008

Maminy poraďte, kde nakupujete hračičky pro své dětičky? Poraťe nějaký obchůdek za dobrý peníz 🙂 moc děkuji.

majkeela
26. říj 2008

dracik.cz - zatím nemají internetový obchod, budou ho mít v brzké době, ceny tam jsou - leda koupit od někoho

martulin
autor
26. říj 2008

nechápu....jak koupit od někoho? 😒

novako
27. říj 2008

Martulin: Z druhé ruky. Dobře se nakupuje na mimibazar.cz, mají tam i nové zboží. My jsme takhle koupili hrací dečku Tiny Love tropický ostrov za 600 Kč i s poštovným. Všechno funguje, jen na samotné dece byla díra, kterou šikovná babička zakryla látkovou kytičkou. 😵

nekolnyh
17. únor 2013

Ahoj, hračky, nebo i jiné věci pro děti se dobře nakupují na Popron.cz. Mají hodně výdejních míst, takže ušetřím za poštovné.

lucie002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krystalka
13. lis 2013

Já jsem dneska zrovna dělala větší objednávku tady Bukanyr .eu , mají dobré ceny a mám s nimi i dobrou zkušenost, dneska jsem to odpoledne objednala a k večeru už mi přišla zpráva, že to předali přepravci 🙂 . Jinak původně jsem chtěla objednat na Funkids.cz , tam jsou ty ceny snad ještě lepší, ale napsali mi, že mají dočasně pozastavený příjem objednávek, protože toho mají hodně....už jsem to chtěla mít vyřešené a nechtěla jsem čekat, až zase budou brát...tak snad příště 😉 , ale na obou měli všechno, co jsem potřebovala 🙂

kapka1
24. lis 2013

Já mohu doporučit plyšové hračky Otto-toys. Levné, kvalitní a atestované. Doprava taky rychlá.

simix85
24. srp 2015

@martulin já kupuji hračky také v otto toys ale právě jsem narazila na flér.cz a jsou tam super ručně vyrobené hračky (nejen plyšové). Například teď si asi nakoupíme několik plyšáčků do 80 Kč tady: http://www.fler.cz/shop/martilina

haniskaa
8. zář 2015

Ahoj, u nas nakupujeme hracky na www.hrackyamina.cz, maji hracky za super ceny a navic maji na v okoli Mlade Boleslavi i kamenne prodejny, kde je mozne hracky vyzvednout a tim usetrit za postovne 🙂

daripol
27. říj 2016

Ahoj, pro našeho kluka nakupujeme tady skluzavky.cz/hracky-modely-bruder , je totiž blázen do traktůrků a autíček, po tatínkovi. 🙂 Ceny jsou také přijatelné.