• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hračky přes net na Vánoce. Poraďte

28. listopadu 2009 
Holky, s jakým net obchodem jste spokojené? Chtěla bych některé hračky pro malého objednat přes net. Na V8noce bude mít skoro 15 měs.
26. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bereniko,

obchod neporadím,ale osobní zkušenost je taková,že přes net je to stejně drahé(když připočítáš poštovné+balné),někdy i dražší...Kamenné obchody dostávají množstevní slevy... :wink:
26. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to záleží co a za kolik chceš kupovat.... My jsme zrovna nedávno nakupovali přes internet v Pompu a tam je např. nákup nad 2500 Kč s poštovným zdarma. Většina internetových obchodů to má obdobně.
V tom Pompu konkrétně, ale moc neušetříš, to co je ve slevě na netu, je ve slevě i v kamenném obchodě. Výhodu to ovšem pro nás mělo v tom, že těžko půjdu nakoupit do kamenného Pompa vánoční dárky s malou v zádech... Takhle to přišlo v krabici a rozbalili jsme to až když spala :wink:
26. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, mně ani tak nešlo o slevy, jako spíš, že dárky
za a) nestíhám
za b) bojím se do davů kvůli chřipkám, mám sníženou imunitu.
26. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berenika já už mám druhý darek přes net a nakupuji na mimibazaru jsem moc spokojená nakupuji i oblečení na malou i ted chci objednat piano a kočarek
26. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika - já nejraději nakupuju na mimibazaru, řekla bych, že jsou tam nejlepší ceny a nižší poštovné. ale je fakt, že se ti to vyplatí u hraček až tak kolem 500 Kč a víc. :wink: na internetu nakupujeme téměř všechno, vč oblečení pro děti.
26. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika nakupuju na MMB a na narozeniny jsem malému kupovala hračky tady http://www.4kids.cz/home.aspx a spokojenost :slight_smile:, jak toho koupíš víc je to levnější :slight_smile:, já tady byla spokojená hodně-výběr,rychlé dodání
26. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já taky hodně nakupuju na mimibazaru a jsem dost spokojená, nižší ceny dobré zbožía dodávka až domu a holky divte se, nám to vozí pošťák Pat podle našeho Daníka :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já 90% vánočních dárků loni i letos objednávám přes internet. Jednak se mi nechce prolejzat obchody a na netu hledám, kde to mají levnější. Osvědčil se mi Mimibazar (třeba u nás v kamenném obchoděl Lego Duplo a na MMB rozdíl i s poštovným 150Ká), na knížky Albatros, dřív Detskyraj.cz. Teď si malá přeje kolo, tak jsem objednávala přímo u Olpranu.
26. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám rada kuřátko, darovanek a nejlepsihracky - opakovane tam objednávam a som spokojná! Ale oplatí sa toho vziať viac - aby sa to oplatilo, prípadne, ak chceš niečo, čo už nevieš zohnať v kamennom obchode. my sme objednávali nové stroje od Bořka - sada 4 autičok za 604 KČ + jedno ako sólo. U nás v kamennom obch to už nemajú a chodiť do hyper a super odmietam.......
27. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už snad kromě potravin nakupuje jedině přes net...nesnáším davy lidí v obchodě :wink:
27. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
z pohodlí domova nakupuji skoro vše přes net,v klídku v pohodičce,nebaví mě chodit po obchodech,kde je lidí hafo a pomalu by se porvali o nějakou věc
27. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
take nakupuji pres internet, termer vse... uz jen kvuli dostupnosti z vesnice do mesta.
nakupuji pres net hracky, obleceni, elektroniku, bile zbozi, plinky, nutrilony... a zatim velka spokojenost.
jinak vede mimibazar.cz , megaobchod.cz
27. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já teda taky skoro vše objednávám přes net a zatím bez problému :wink: využívám mimibazar.cz aukro.cz a nejbaby.cz,tak krásný nakupování přeji
27. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedině net - :slight_smile: na mimibazaru, nemyslím použité věci, ale nové
27. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, to jsem nevěděla, že na minibazaru jsou i nové věci? A není to riziko, že nové nebudou?

Zkoušely jste někdy objednávat u pompa? www.pompo.cz...

Dá se to pak vyzvednout u nich? Že by mi to jen předali? Tím bych neztratila čas...
27. lis 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bereniko, psala jsem to nahoře....
Myslím, že si to můžeš u nich vyzvednout, ale to nějak ztrácí smysl, protože to samé co na internetu mají i na krámě...
27. lis 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
med:a jo, to jsem si nevšimla. NO ušetřilo by to čas, že bych to tam nemusela hledat, že by to rovnou připravili. :confused:
27. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika: to je pravda... :wink:
V obchodních podmínkách na netu mají i možnost osobního odběru, ale pouze v Unhošti...
27. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já osobně si raději přidám 100,-za poštovný,protože než přejedu prahu, tak to trvá i hodinu a víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na netu občas nakupuji. Vede u mne zde již zmiňovaný mimibazar, mimiaukce, aukro... Jinak si vždy dám tu práci a porovnávám ceny. Zatím jsem na netu koupila cenově výhodnější (i se započítáním poštovného a balného). Pokud to vychází na stejno a já bych musela strávit půl dne jen tím, že bych pro to jela, tak si to raději objednám přes ten net.
28. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nakupuju pro prcka přes net...a myslím si, že se právě dá hodně ušetřit...musíš si ale dát práci a hledat někdy jsou i na netu rozdíly v ceně dost vysoké...třeba na seznamu si můžeš vyhledat dle názvu ve zboží a seřadit podle ceny...pak je tam i hodnocení (takové hvězdičky) ...peníze posílám i předem na účet pak třeba nepočítaj poštovné...záleží jak v kterém obchodě ... :wink:
28. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na MMB jsou i nové věci, protože tam inzerujou i právě inetové obchůdky a nepředpokládám, že by prodávaly jeté hračky...i když stát se může cokoli kdykoli komukoli :wink:
28. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek