Hračky přes net na Vánoce. Poraďte

bereninka
26. lis 2009

Holky, s jakým net obchodem jste spokojené? Chtěla bych některé hračky pro malého objednat přes net. Na V8noce bude mít skoro 15 měs.

jabluncanka
26. lis 2009

Bereniko,

obchod neporadím,ale osobní zkušenost je taková,že přes net je to stejně drahé(když připočítáš poštovné+balné),někdy i dražší...Kamenné obchody dostávají množstevní slevy... 😉

med
26. lis 2009

Ahojky, to záleží co a za kolik chceš kupovat.... My jsme zrovna nedávno nakupovali přes internet v Pompu a tam je např. nákup nad 2500 Kč s poštovným zdarma. Většina internetových obchodů to má obdobně.
V tom Pompu konkrétně, ale moc neušetříš, to co je ve slevě na netu, je ve slevě i v kamenném obchodě. Výhodu to ovšem pro nás mělo v tom, že těžko půjdu nakoupit do kamenného Pompa vánoční dárky s malou v zádech... Takhle to přišlo v krabici a rozbalili jsme to až když spala 😉

bereninka
autor
26. lis 2009

Holky, mně ani tak nešlo o slevy, jako spíš, že dárky
za a) nestíhám
za b) bojím se do davů kvůli chřipkám, mám sníženou imunitu.

kordulky
26. lis 2009

ahojky berenika já už mám druhý darek přes net a nakupuji na mimibazaru jsem moc spokojená nakupuji i oblečení na malou i ted chci objednat piano a kočarek

martas123
26. lis 2009

berenika - já nejraději nakupuju na mimibazaru, řekla bych, že jsou tam nejlepší ceny a nižší poštovné. ale je fakt, že se ti to vyplatí u hraček až tak kolem 500 Kč a víc. 😉 na internetu nakupujeme téměř všechno, vč oblečení pro děti.

smardik
26. lis 2009

berenika nakupuju na MMB a na narozeniny jsem malému kupovala hračky tady http://www.4kids.cz/home.aspx a spokojenost 🙂, jak toho koupíš víc je to levnější 🙂, já tady byla spokojená hodně-výběr,rychlé dodání

pucik
26. lis 2009

ahojky, já taky hodně nakupuju na mimibazaru a jsem dost spokojená, nižší ceny dobré zbožía dodávka až domu a holky divte se, nám to vozí pošťák Pat podle našeho Daníka 🙂 😉

berynka
26. lis 2009

Já 90% vánočních dárků loni i letos objednávám přes internet. Jednak se mi nechce prolejzat obchody a na netu hledám, kde to mají levnější. Osvědčil se mi Mimibazar (třeba u nás v kamenném obchoděl Lego Duplo a na MMB rozdíl i s poštovným 150Ká), na knížky Albatros, dřív Detskyraj.cz. Teď si malá přeje kolo, tak jsem objednávala přímo u Olpranu.

musko
27. lis 2009

ja mám rada kuřátko, darovanek a nejlepsihracky - opakovane tam objednávam a som spokojná! Ale oplatí sa toho vziať viac - aby sa to oplatilo, prípadne, ak chceš niečo, čo už nevieš zohnať v kamennom obchode. my sme objednávali nové stroje od Bořka - sada 4 autičok za 604 KČ + jedno ako sólo. U nás v kamennom obch to už nemajú a chodiť do hyper a super odmietam.......

schwarzovka
27. lis 2009

já už snad kromě potravin nakupuje jedině přes net...nesnáším davy lidí v obchodě 😉

samik2008
27. lis 2009

z pohodlí domova nakupuji skoro vše přes net,v klídku v pohodičce,nebaví mě chodit po obchodech,kde je lidí hafo a pomalu by se porvali o nějakou věc

boobinka
27. lis 2009

take nakupuji pres internet, termer vse... uz jen kvuli dostupnosti z vesnice do mesta.
nakupuji pres net hracky, obleceni, elektroniku, bile zbozi, plinky, nutrilony... a zatim velka spokojenost.
jinak vede mimibazar.cz , megaobchod.cz

motol
27. lis 2009

Ahojky,já teda taky skoro vše objednávám přes net a zatím bez problému 😉 využívám mimibazar.cz aukro.cz a nejbaby.cz,tak krásný nakupování přeji

aaabbbc
27. lis 2009

jedině net - 🙂 na mimibazaru, nemyslím použité věci, ale nové

bereninka
autor
27. lis 2009

Holky, to jsem nevěděla, že na minibazaru jsou i nové věci? A není to riziko, že nové nebudou?

Zkoušely jste někdy objednávat u pompa? www.pompo.cz...

Dá se to pak vyzvednout u nich? Že by mi to jen předali? Tím bych neztratila čas...

med
27. lis 2009

bereniko, psala jsem to nahoře....
Myslím, že si to můžeš u nich vyzvednout, ale to nějak ztrácí smysl, protože to samé co na internetu mají i na krámě...

bereninka
autor
27. lis 2009

med:a jo, to jsem si nevšimla. NO ušetřilo by to čas, že bych to tam nemusela hledat, že by to rovnou připravili. 😕

med
27. lis 2009

berenika: to je pravda... 😉
V obchodních podmínkách na netu mají i možnost osobního odběru, ale pouze v Unhošti...

soanpe
27. lis 2009

no já osobně si raději přidám 100,-za poštovný,protože než přejedu prahu, tak to trvá i hodinu a víc 😝

mircka
28. lis 2009

Já na netu občas nakupuji. Vede u mne zde již zmiňovaný mimibazar, mimiaukce, aukro... Jinak si vždy dám tu práci a porovnávám ceny. Zatím jsem na netu koupila cenově výhodnější (i se započítáním poštovného a balného). Pokud to vychází na stejno a já bych musela strávit půl dne jen tím, že bych pro to jela, tak si to raději objednám přes ten net.

draga
28. lis 2009

já taky nakupuju pro prcka přes net...a myslím si, že se právě dá hodně ušetřit...musíš si ale dát práci a hledat někdy jsou i na netu rozdíly v ceně dost vysoké...třeba na seznamu si můžeš vyhledat dle názvu ve zboží a seřadit podle ceny...pak je tam i hodnocení (takové hvězdičky) ...peníze posílám i předem na účet pak třeba nepočítaj poštovné...záleží jak v kterém obchodě ... 😉

draga
28. lis 2009

jinak na MMB jsou i nové věci, protože tam inzerujou i právě inetové obchůdky a nepředpokládám, že by prodávaly jeté hračky...i když stát se může cokoli kdykoli komukoli 😉