• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hračky pro 1,5-2 roční dítko. Jaké pořídit?

2. srpna 2015 
Milé maminky s čím si nejvíc vyhrají vaše děti kolem 1,5-2 let?
Máme kluka a nějak tápu co bych mu měla v tomto věku pořídit na hračky bude mít svátek a brzy i narozeniny.
Kostičky, a plno knížek už máme
16. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nas maly si nehraje s kostickama ale se skladackou to ho bavi a vyhraje si i sam jinak auticka a hracky do vody to ho zajma ale nejvice u nas frci kresleni a jizda na odrazedlu takze si mylsim takove vic aktivnejsi hraci pro takove rozmezi veku:slight_smile:
16. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my milujeme i dřevěné puzlíky a vkládačky http://www.bino-drevenehracky.cz/puzzle-a-metry/skladacky , barvičky a tabuli s křídami a platelínu plácat a samozřejmě odrážedla a velká tatra a boxovací krokodýl :wink: http://www.hracky-super.cz/vyrobci/ostatni/intex/bop-bag-boxovaci-zviratko.html, hudební nástroje jako buben , rumba koule a xylofon a hrající klavír :wink:
16. srp 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj, ono, každí dítko je jiné..Tomíka baví knížky, u těch vydrží za den hodiny, pak kreslení, stavění komínů, ale ne z kostiček, ale z takových vkládacích kelímků, dává je pak zase zpátky a různé vkládačky..tatra, ta u nás tak obrovský úspěch nemá, občas si ji všimne, ale nijak ho víc nebere..my plánujeme k vánocům nebo k druhým narozkám first bike a nějaký ten "kutilský stolek s nářadím"...
17. srp 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, u nás taky hodně jede kreslení a knížky, ale pak co malá miluje jsou jednoduché puzzle - tak 8 dílků, to skládá pořád dokola.. máme takovou puzzlíkovou knížku, ve které je asi 10 různých puzzlíků a to jí baví.. pak kostky typu LEGO - takové ty velké DUPLO..
17. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas nejvic frcely plastove vlacky tomase masinky :slight_smile: maji i typy od 18m a ke 2 narozeninam dostal stany propojene tunelem,coz melo taky uspech :slight_smile:
17. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádky syn je teď v tomhle věku a nejradši má míč, dřevěný auto, knížky a skládací hrad, ve kterém si hraje :slight_smile:
17. srp 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak když vezmu spíš ty 2 roky - tak auta, auta, auta a pak především lego duplo. Prcek je sice o fous starší, ale s legem si hraje opravdu každý den (máme benzínku, servis a rodinný dům a krabici základních kostek). A prý taky hodně frčí vláčkodráha, tu my si ale necháváme na vánoce. Na zahradě pak jezdí s velkou sklápěčkou, traktorem a kolečkem. Pak miluje vodovky a lepidlo a nůžky. A knížky. A nářadí Bosch - především vrtačka a kladívko - to furt něco kutí, ale má to nakoukané od táty.
17. srp 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá dostala ke 2. narozeninám mimo jiné i "chytání rybiček" a strašně jí to chytlo a dlouho u toho vydržela, fakt super! http://www.famfarum.cz/chytani-rybicek-na-udicku.html
18. srp 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
30. srp 2011 v 09:07 • annettaa
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. bře 2013 ve 12:31 • sylwie
U nás máme několik dřevěných hraček, ke kterým se děti každou chvilku vrací. Syn měl rád traktor a malá má teď oblíbenou chodičku... http://www.drevene-hracky-eshop.cz/chodici-krokodyl-barevny.html
14. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duplo, velká tatrovka, první odrážedlo, dřevěná vláčkodráha.
14. kvě 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dřevěná vláčkodráha a lego Duplo
14. kvě 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti :wink: Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o hračkách pro děti, můžete své zkušenosti s jejich nakupování, vhodností pro děti apod. vložit do tématu Hračky pro děti?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: http://www.modrykonik.cz/hracky-pro-deti/
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže a budou vědět, jaká hračka letí, co děti mají v daném věku rády apod. :slight_smile:

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team
6. srp 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás frčí všechno co vydává nějaké zvuky, sice se občas těšíme až se vybijou baterky, ale děti to děsně baví. Náš mladší (2 roky) má teďka tohle: http://www.euroforce.cz/hraci-skrinka-plna-objevu-0207.html . Starší měl Tomášovu kytaru (už z toho pomalu odrůstá - 5 let), ještě když spustili spolu tak to bylo fakt veselý :wink:
Jak tady bylo psáno to chytání rybiček je taky super, akorát u některých typů jsou na 1,5 -2letý moc malý ty rybičky (tak pozor na spolknutí) a potom taky to nářadí, u mladšího zatím takový jednodušší (třeba kladívko Tomy) že by něco montoval to zatím ne..

jennyska: To je super, akorát škoda že to končí nad jedním rokem a taky, že tam nejsou obrázky nebo nějaký přesnější popis hraček. Třeba hračky do vody bych totiž řekla, že můžou být pro 2 - 8 let záleží na druhu (počínaje od kelímků a míčků až po různý vodní pistole apod.) Takže někdy to nejde říct tak jednoznačně že nějaký typ hraček je pro určitý věk (spíš konkrétní hračka).
11. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
24. únor 2015 v 10:28 • terkavlacilova
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
6. dub 2015 v 08:28 • miladka22
Určitě bych byla Lego. Líbí se mi možnost dokupování různých kolekcí lega a možnosti i s jeho učením. Malý má zvířecí farmu a pěkně se učí poznávat zvířatka. Baví ji skládat si každý den něco nového a dokáže ji to zabavit dýl než na pět minut denně. Takže si i v klidu uvařím :slight_smile:. Posledních pár objednávek lega jsem provedla přes internet ze stránek hračky-4kids a jsem spokojena. Zkuste kouknout tam, výběr vás mile překvapí.
10. kvě 2015 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás rozhodně Duplo, dřevěné vláčky... ty jsou vytažené každý den a každá návštěva se musí zapojit a pak takové plastové barevné špunty, které se vkládájí podle obrázku. To mi přijde, že se u toho i hodně učí. Máme od Quercetti.
2. srp 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek