Hračky pro 5ti letou holčičku. S čím si může hrát?

pietra81
18. říj 2007

Ahoj, poradíte mi prosím s čím si hrajou pětileté holky? Kámošky dcera má páté narozeniny a já vůbec nevím čím bych jí udělala radost, s kámoškou jsme se 4roky neviděly, nedávno jsme obnovily přátelství tak bych ráda její dcerku potěšila. Jen opravdu nemám představu. Takže díky za rady!!! 😉

helcast
20. říj 2007

Ahoj,dcera si hodně hrála s mikrovlnkou a žehličkou.Syn měl před měsícem 5.narozeniny,nejvíce ho zajímají dinosauři.Ale rád i maluje na tabuli.Snad jsem ti trochu poradila. Ahojky 😉

pietra81
autor
20. říj 2007

Ahoj, jo, děkuju! Koupila jsem jí nějaký sponky a gumičky do vlasů, hračku ještě musím během týdne někde nějakou najít! Díky za radu! 😉

dckami
23. říj 2007

ahoj, i já mám 5-ti letou dcerku. Nyní má mánii a stále navléká korálky, dělá náramky a tak. Baví jí to. Také má ráda plyšáky a dinosaury nebo můžeš koupit naučnou hru "Nešťourej se v nose", druhý díl se jmenuje "Dávej bacha". Ale nevím cenu, kupovala jí to babička v knihkupectví a je to fakt super.

helcast
23. říj 2007

Ahoj dckami,tuto hru vůbec neznám, zkusím se po ní podívat,vůbec nemám představu, co k vánocům ☹ .Na trhu toho je hodně,ale někdy se zaleknu ceny,něco je hrozně drahé Tomášek ještě rád stříhá a lepí. Umí Eliška jezdit na kole? Tomáškovi se moc nechce,bojí se. Ahoj

dckami
24. říj 2007

Eliška jezdí na kole jak drak, jezdí bez postraních koleček od loňska. K vánocům jsem jí koupili větší kolo a novou helmu. Dá se říct, že kolo miluje, jezdí na něm celé léto, ani na hřiště nechce chodit pěšky, pouze na kole. Jsem za to ráda, protože celá rodina milujeme cyklistiku, tak to má po nás. Naposledy s námi byla na stezce a ujela 22 km.
Asi nemá cenu kluka do toho nuti, to přijde samo, bude se chtít vyrovnt ostatním a strach překoná. Elí se bojí z kopce, to chce přidržovat. 😵
POdívej se na tento odkaz ohledně hry: http://www.broucci.cz/product_info.php/products...

pietra81
autor
24. říj 2007

Ahoj, Dckami, ta hra vypadá dobře! To bych mohla koupit synovcovi k vánocům, tomu je taky pět! Tak dík za tip!

helcast
24. říj 2007

Ahoj dckami,díky za odkaz,hra vypadá dobře. Tom je od malinka lenoch a pohodář,má svojí hlavu a když něco chceme,tak to nebude dělat. Typický chlap. Se školkou jsme také ze začátku bojovali,ale nyní tam chodí rád a je v pohodě. Eliška je šikulka, dcera také brzy jezdila na kole,opravdu každé dítě je jiné. A nic s tim nedalěláme.ahoj

kitka123
25. říj 2007

Ahoj, ja mam 5letou neter a k vanocum jsem ji objednala Barbie mikrofon, pripoji se to na zesilovac a muze do toho zpivat a jeste si i pustit doprovodnou hudbu. Urcite bude mit radost a rodice taky 😀 😀 😀

pietra81
autor
25. říj 2007

No to je taky dobrý nápad, Kitko! Díky!

dckami
26. říj 2007

naše Elí mikrofon dostala loni a po měsíci jsem ho odvezla k babičce, protože se to nedalo vydržet...

kitka123
26. říj 2007

dckami, hm, tak myslim, ze mi segra za ten darek pekne podekuje 😀

Jinak kdyz jsem se netere ptala, co by chtela od Jeziska, tak rikala ze jeste jednu panenku miminko a tim padem, ze bude potrebovat i kocarek pro dvojcata 🙂 Jsou vynalezave, deticky

helcast
26. říj 2007

kitka123-také nemám ráda hračky,co dělá rámus,vždy to vydržím jenom chvilku.Je pravda,že takové hračky příbuzní dávají rádi 😉

dckami
30. říj 2007

holky, večer jsem si prohlížela katalog Oriflame platný do 12.11.a je v něm další pokračování hry Nešťourej se v nose, jmenuje se to asi Vadí-nevadí, nebo nějak podobně. Mají to za nižší cenu než v krámě, tak budu mít dárek pro Elí. 😉

pitrska
30. říj 2007

ahoj holky pomužete mi prosím vyhrát právě probýhá soutěž o nejkrásnější miminko v kočárku djte mi prosím váš hlas děkuji je to na babyportal.cz soutěž děkuji

pitrska
30. říj 2007

sme číslo 71.viktorie smolová