Hračky pro děti od 18ti měsíců. Jaké jsou vhodné?

pavlina05
12. říj 2009

Ahoj holky, maminky 🙂
Chtěla bych od vás zkušenějších zjistit jaké jsou vhodné hračky pro dítka od 1,5 roku.
Brzy budou vánoce a já nemám představu jakou hračku pořídit malému pod stromeček.
Poradíte?
m,áme doma auta, jezdící nákupní košík, vkládačky, kostky, zvukový bubínek,knížky.
Tak nevím co by bylo vhodné?

pavlina05
autor
14. říj 2009

helcenka 😀 my máme také myš a klávesnici na hraní 😀

petja
14. říj 2009

Jo,v Tescu mají úžasné dřevěné vagonky,které se k sobě zapojují pomocí magnetek,je to úplně úžasně vyřešený!Navíc se to dá dokupovat a k tomu dřevené koleje a různá nádraží,no fakt bezva.Vím o čem mluvím 😀 😀 😀 U nás sou totiž jedině a jedině vlaky 😀 😀 😀

petja
14. říj 2009

Stoleček a židličky z ikea máme,doporučuji kombinaci dřevo a nahoře bílá omyvatelná deska,na židličkách taktéž.Je to super omyvatelné mýdlovou vodou,nebo mýdlem,páč děti jak to rozjíždí se svým uměleckým tvořením (Filda teda jo 😅 ) tak je pomalovaný vše.Z toho masivu to nejde dolů.

timbouctou
14. říj 2009

helcenka - u nás prior nemáme, ani snad v Praze není. Myslíš, že bys nám nějakou podobnou sadu mohla sehnat? Hlavně jsou důležité ty šroubováky, my máme takovou tu sadu, jak je v plastovém pouzdru několik nástavců a dá se to přicvaknout k tomu šroubováku, ale je to nebezpečné, jak s tím malý pořád běhá.

megee
15. říj 2009

helcenka díky za info u nás mají vrtačku bosh i black decker za 299,- tak mu ji asi koupím jelikož táta má bosh a z té je nadšenej 🙂

megee
15. říj 2009

petja tak ten stoleček s židličkama s ikei musím také pochválit...taky ho máme a super že je omyvatelný jelikož malež maluje o 106 a občas se netrefí na papír 😀 a je za super cenu 500,- (jeden stůl a dvě židle)

jinak já koupila malýmu vysavač tuším od playskool ....opravdovej mi pořád bere tak bude mít svůj 😉

a chystám se koupit nějakou mašinku...holky co byste doporučovaly z mašinky Tomáše ( nějakou tu sadu)

eppik.m
15. říj 2009

meg:http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-znacky/mas...
hracky lokomotiva Tomas 😉

power700
15. říj 2009

Ahojky 😉
a pro děvčátka nějaký tip na dárky? Máte? 😵

hanab1
15. říj 2009

Ahojky, tak já našim dvojčátkům zatím koupila velkýho šlapacího traktora na ven, chci jim ještě koupit mluvícího pejska od FP, má spoustu písniček a naši to milují, dále jim koupím nějaký hrací piánko, dětský křesílka, samozřejmě panenky a autička, toho není nikdy dost a ještě jste mě inspirovaly tou uklízecí sadou, malej mi pořád bere smetáček a lopatku, tak bude mít svou.

pavlina05
autor
15. říj 2009

petja
díky moc za radu 😉

Eppi, na tomáše mám zálusk

😉

power700
kočárek, panenku, nějaké didakt. pomůcky.
Hudební nástroje 😉

hanab1pejska FP máme, je bezva, ale malej na něj prdí...snad časem bude náš kamarád 😀

helcenka
15. říj 2009

timbouctou, my máme úplně obyčejnou sadu, když jsme ji vybírali, tak jsme hlavně koukali na to, aby bylo nářadí podobné opravdovému a taky na plast, ze kterého je vyrobený. Aby se při prvním pádu nerozbilo. A taky aby nemělo nikde ostré hrany. Já myslím, že v každém hračkářství je takových sad spousta, chce to takový měkký plast. My máme nástavce na vrtačku i šroubovák taky zacvakávací, malej s tím taky pořád lítá. Musíme dávat pozor, ale asi sama víš, že říct nelítej s tím nářadím není vůbec nic platné. Naučili jsme ho alespoň, aby vrtačku nebo šroubováky držel směrem k zemi, když s ní někam jde. Jestli to malýho fakt tolik baví, vyplatilo by se koupit mu vyloženě nářadí s pracovním ponkem. Ty mají všechno v sobě, viděla jsem i s přídavnou pracovní deskou, kde se šroubují šroubky. Myslím, že to bylo v Pompo hračkách.

timbouctou
15. říj 2009

Teda ty twrs jsou hrozně drahý, ale koukala jsem na Tomáše TAT.

helcenka - no já to proběhnu a snad něco najdu 🙂

power700
15. říj 2009

pavlina05- to ona už všechno má 😖 ,tak budu muset vymýšlet dál.Asi knížky, ty docela teď u nás frčí a hračku nějakou snad ještě vymyslím. 😝

alex1
15. říj 2009

nevím, jestli už to tu nebylo zmíněno, ale dost si lidi chválí Lego Duplo, tak o tom uvažujeme 🙂

agness02
15. říj 2009

ahojky, my máme myslím dost hraček, ale momentálně číslo jedna je velká tatrovka, jinak má rád všechno, co hraje, mluví, svítí, bliká...
pak dřevěný kostky, co jsou zároveň vkládačka, dřevěný domino (mimichodem paráda to 30x denně sbírat 😅 ), pexeso a taky si rád hraje s autíčky Tonka a líbí se mu i obrázkové knížečky
na Vánoce plánuji dřevěný xylofon, pak chci okouknout ty vláčky z Tesca a ještě přemýšlím o mluvicím pejskovi FP
a samozřejmě nějakou knížečku, u kamarádky jsem viděla pěkný dětský obrázkový slovník

pavlina05
autor
15. říj 2009

power700 co hrající knížku se zvuky? Stolek a židle? Nějakou sadu na parádu, jako hřebínek, zrcátko...nebo set na úklid, kuchyňku...???

duplo 😉

zoubek
15. říj 2009

Hrající knížky doporučuji. Máme dopravní auta. Už umíme napodobovat sanitku, traktor, hasiče, popeláře 😀 Také jsou dobré kostky LORI. Nejlepší je, když máma něco postaví a Honzík může rozkládat. Na Vánoce plánuji koupit stan (domek) s krtečkem, sáňky s ohrádkou, garáže pro auta ( je to spíše taková mycí linka od 18+) Batůžek na záda - třeba také krtek 🙂 Ale dobrý nápad je také mašinka, nebo autíčko na dálkové ovládání, to u nás teď frčí...Dostali jsme darem - viz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16578635&tab=5 Třeba mě ještě něco napadne, vás určitě také 😀

kijonkova.k
15. říj 2009

Ahoj,tak malá dostane na Vánoce kočárek pro panenky(golfky),chceme koupit baťůžek a nějakou sadu na uklízení,to ona ráda.Taky asi nějaké auto,s těma si taky ráda hraje. 😉 Jinak ještě vůbec nevíme,musíme se po něčem podívat 😉

randulka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
power700
15. říj 2009

pavlina05- hrající knížka, sada zrcátko atd., set na úklid- SUPR nápady! Díky.
Jinak stole, židle, duplo,kočárek pro panenky(golfky) - máme.
Batůžek dostane od babičky.
Jo a dostane stan s medvídkem Pú. Původně jsem chtěla koupit domeček s krtečkem, ale uviděla jsem ten stan a líbil se mně víc.
😉

pavlina05
autor
15. říj 2009

zoubek 😉super to auti na ovládání 😉

randulka odrážedlo máme a zatím na nic ☹

power700 😉jsem ráda, že si tady poradíme 😀
Stan máme z Ikea na zahradu, moc jej nebere...No kluk...prostě jen ty auta 😅

vendy01
16. říj 2009

U nás jednoznačně motorová pila a vrtačka 😀 😀

megee
17. říj 2009

holky já koupila malýmu takový super pracovní stůl je tam nářadí a auto který si může sám složit a rozložit je to od cars...Domča je totiž děsnej montér tak si myslím že ho to bude bavit 😉

petja
17. říj 2009

eppi,díky za odkaz na Tomáša 😉

pavlina05
autor
17. říj 2009

Ahoj!

Tak jsme dnes koupili vše na vánoce 😀
Mašinku Tomáše, traktor, duplo a nářadí. Chtěla jsem i ten pultík s nářadím a vrtačku, ale oba jsme s MM naznali, že má jen 18 měsíců , a že je na to ještě mimčo.
Jsme spoky a snad bude i Ája 😀
Možná pořídím nějaký dřevěný vláček ještě 😀

zoubek
19. říj 2009

Nevím jak vy,ale když koupu Honzíka, musíme mít sprchu danou ve vaně, pořád si s ní hraje. Tohle je také dobrý nápad 😀 http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/podle-zna... Ještě jsem byla v hypernově a měli výprodej hraček, pořídila jsem toto za 100kč 😀 Také nechám na Vánoce. Je to taková blbůstka, ale určitě potěší. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22666816&tab=6

zoubek
19. říj 2009

jo a v popisu nepíší nic o těch třech kelímkách,ale také tam jsou 😉

robi
20. říj 2009

Ahoj, tak naše malá má taky 18 měsíců a jsem bezradná. Máme hodně hraček, ale ty má od mimča, takže žádná sláva, nejradši "čte", takže knížky jsou u nás pořád na prvním místě. říkanky, ukazujeme obrázky atd.
Začíná ji bavit puzzle, takže nějaký dřevěný dětský (myslím, že už to tady někdo zmiňoval) a taky jsem pořídila voskovky.

Snažím se sehnat nějaký "tvořivý" hračky, má radost, když vidí výsledek
chci koupit toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27625603&tab=0

a moc ji baví skládačka (máme něco trošku jinýho, jenom medvídka)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19829573&tab=0

Jsou to samý drobnosti co kupuju teď, nic velkýho na Vánoc zatím nemáme vymyšleno, asi to bude kuchyňka 🙂