Hračky pro holčičku 2-3 roky, co u Vás frčí?

sariss
7. říj 2012

Zdravim vsechny 🙂 Rada bych touto cestou ziskala inspiraci pro darky pro nasi za par dni 2 letou holcicku. Zrovna se nam to schazi, ze po narozeninach jsou hnedle Vanoce a nechci kupovat zbytecnosti. Kvuli narozeninam a Vanocum bych ani nijak neblbla, ale prijde mi, ze mala nema moc hracek ktere by ji opravdu bavily, krom knizek u tech vydrzi dlouho a babicky se uz ptaji co poridit. Moje mamka ji chce poridit detskou kuchynku, urcite je to super darek jen nevim jestli to neni pro 2 letou brzy. Rada krmi panenku (zatim ma 2, jednu z toho takovou nouzovku a dostane dalsi curaci a koupaci od nas k narozeninam) Mame megablocks (konkurence lega) ale jen zakladni set kostek, tunel z Ikea, postylku pro panenku (po tete🙂, Set ZOO s vlackem a 2 turisty (to ji bavi tak trochu) minivaric s 2 hrnci-bez vetsiho uspechu,bavi ji jen michat v tom hrnci ale na varic celkem kasle, zakladni pastelky-cmara kolecka a chce obkreslovat rucicky a nozicky nebo nam rika co mame kreslit. Prstove bravy ji bavi pouze potrit rucku a "tiskat" takze na 5 min, mame i prvni razitka -bez uspechu. Odrazedlo dostala tez od babicky ale bohuzel je na nej zatim mala, dosahne jen spicickama, drandi na detske motorce. Dneska manzel cosi spravoval a mel vyndane naradi a to bylo zajmu, byla z toho nadsena,tak mozna neco v tom duchu?. Taky desne rada taha tkanicky z bot a pak je dava zpet - samozrejme ne spravne jak maji byt ale nanda je 🙂
Co byste poradili za stavebnice?
Navlekaji vase deti v tomhle veku koralky (obri-na tlusty provazek)?
Co kocarek pro panenku - neni to brzo ve 2 letech?
Nejaky doktorsky set - bavi to vase 2+ holcicky?
Diky predem vsem za nazor.

sariss
autor
9. říj 2012

@majatob dik za knizky, neuveritelny jak je ten Hrubin zlevnenej, pritom takovy krasny cesky knizky a ted 39Kc ze 179! Musim to objednat. Jo Spalicek versu a pohadek sjem mela ja jako dite a nemuzeme ho najit, nasi vsehcny detsky knizky nekam uklidili a nemuzem je najit, mela jsem tam vsechno - Kubula a Kuba Kubikula, Makovy Muzicek, Pejsek a Kocicka, O chvastavem steneti, ruzne bajky atd td a je to nevime kde, na pude to neni, na chalupe...strasne me to mrzi!

xmalij
9. říj 2012

@sariss vim co myslis, kamaradka ji maji..je 160 cm dlouha..ja ti nevim, u nas to bylo dane, ale jak pises, ten rozdil na delku uz neni tak markantni a hlavne si k ni kdykoliv vlezu, kolikrat i usneme odpoledne spolu. Ma malou vyvysenu zabranu po celem obvodu a vstup vprostred, takze tam neni zabezpecena, ale jeste nespadla...a to dost cestovala, hodne rada spala na "storc", coz mi dost i u cest.postylky vadi..krci se tam, tady uz zase na chvili ne 😉. A jeste jsem na ni vyzrala, dostala klasickou perinu, slabsi, ale 2m dlouhou, pekne ji utemuje a ona prestala cestovat a min se odkopava.
To prehazovani nozicky je zradny, nikdy nevis co je v noci popadne ze spani, uz to jsou kusy zensky 🙂.
Joo, zpevacky 😀, mame totez..a taky mi pak youtube desne zpomaluje net, u nas frci ted z filmu Jestli se rozzlobime, budeme zli...ten kousek co zpivaji ve sboru.

sariss
autor
13. říj 2012

Ahoj holky,nejak ted nemam cas okukovat hracky a knizky,mam frmol,prace,mala a manzelovi zjistili mononukleozu(uz mesic je mu spatne je strasne unaveny vecer az malatny spatne spi abv noci se hodne poti.) takze litam ja a jsem z toho uz taky hotova. ozvu se oo oslave. Dik moc vsem za tipy a rady!

jennyska
6. srp 2013

Ahoj Maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti 😉 Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o hračkách pro děti, můžete své zkušenosti s jejich nakupování, vhodností pro děti apod. vložit do tématu Hračky pro děti?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: https://www.modrykonik.cz/hracky-pro-deti/
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže a budou vědět, jaká hračka pro 2-3 leté dítě letí, co děti mají v daném věku rády apod. 🙂

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kisa01
13. dub 2015

Celkem dobré tipy na dárky pro holčičku jsem našla tady http://perfectdayscz.blogspot.cz/2014/11/darky-...

voresanda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janinek
15. dub 2015

@voresanda Tus delala nebo koupila?

voresanda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
voresanda
15. dub 2015

@janinek - koupila na stejnojmenném webu - nesmím zveřejňovat název webu takže pouze Kniha plná aktivit

plidie
3. pro 2015

@sariss ... u nás teď frčí zvířátka .... staví si zoo , potom má koš nádobí pořád vaří čajíčky , kafíčka , polívku, brambory takže nic jiného nedělám jen jím a piju 😀 , potom si veme hubku a umývá nádobí a pak utěrku a utírá a skládá nádobí zpátky do košíku , lego , pastelek máme ve třech kelímkoch a k tomu spoustu omalovánek - zatím si vybarvuje dle své fantazie , takže žába není zelená ale je třeba červeno žlutá 😀 ale vydrží i hodinu - někdy musím s ní - maminko pojď malovat , toto budeš kreslit a vybere mi obrázek a kreslíme každý večer od 17-18 máme kroužek kreslení 😀 , jinak ji baví plyšáci a hudební hračky , od narození má včelí medvídky a bez těch nedá ani ránu .... ty tahá celý den a všude ...říká jim "kluci " ... kluci pojďte papat , kluci deme čurat , kluci honem deme stavit kostečky .... no a tohle ještě je její velké hobby skládání kostek - dřevěné obrázkové je na nich napsáno 3+ ale malá má 2 a má už troje koupené a všechny obrázky již složí sama během chvilky jen diktuje které chce podat ...maminko prosím krtečkové , maminko zvířátkové , maminko Mikeša ...... takže pod stromečkem určo najde zase kostičky , mám už sadu koníčků , a i toho koníčka s vláskama a hřebínkem ..... uvidíme panenky ji neberou ...kočárek dostala k 1. roku ten malinký a v něm tahá jen ty čmeláky 😀

tajnejdrop
9. bře 2016

Moje děti(2 a 4) si hodně hrajou s lego duplo. Nakupovali jsme z tohoto eshopu - http://www.hracky-kong.cz/lego-duplo.html. Mají velký výběr za výborné ceny.

tynduskam
11. dub 2016

Zkuste je utahat trochu na vzduchu 🙂. Koukala jsem, že mají na tchibu pěknou kolekci - http://bit.ly/22oXbG8 .
Ten dřevěný gril je spešl 😀.

barulina
11. dub 2016

Moje mala dostala kuchynku na 1. Narozeniny a super.kocarek,miminka, nakupni kosik pokladna. Vse vo ma elzu nebo dr.plysakovou, vodovky atd

emakrul
22. kvě 2021
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

A nás toho frčí dost, mám dvouletou holčinu a ta miluje kuchyňku a veškeřé spotřebiče, pak panenky, takže postýlky, kočárky a nebo takové ty jakoby malovátka.. objednávám na kidsparadise.cz mají tam všechny tyto hračky ze dřeva 🙂 Nechci kupovat ty plastové většinou jsou až moc přeplácané…