Hračky pro naše dětičky. Jaké milují ty vaše?

rennca
10. srp 2010

Ahoj maminky. Mému synovi je 6 měsíců. Už začíná mít velký zájem o hračky, ale taky je pěkně vybíravý. Takové ty co nic nedělají (plyšáci bez chrastítek, obyčejná rachtátka, měké knížky apod.) můžeme rovnou vyhodit 🙂 Máte to také tak? Chtěla bych mu koupit nějaké ty aktivní kostky, hrací panely apod., ale nevím, jestli by ho bavily a hlavně jestli ty hračky jsou vůbec k něčemu... a nebyly to vyhozené peníze. Máte nějaké typy na hračky, které vaše dítka milovali?

k.jolanka
10. srp 2010

Ahoj, mému synovi je 7 měsíců a baví ho přesně jak píšeš, jen hračky "vybrané" jako ty co chrastí, kousátka na zuby, máme takového chrastícího a pískacího tygříka do kočárku, tak toho zbožňuje a pak máme mašinku, jsou na ní tlačítka, která houkají, napodobují zvuk jedoucího vláčku a zvířátka, která když se jich dotkne, tak štěkají, mňoukají atd, tak to je taky vděčná věc 😀 ale ze všeho nejvíc miluje můj mobil, pet láhve, ovladač na televizi 😉 já mu ty kostky koupím asi až bude sedět, myslím, že u nás by to asi nemělo ted smysl... 😝 🙂

rennca
autor
10. srp 2010

o té mašince jsem také přemýšlela. Myslím že by ho bavila.My máme takového budíka na kolečka. jsou tam tvary na vhazování, zrcadlo...bavího ale i šnůřka na tahýní a právě ty kolečka a ručičky od hodin. Taky ho nejvíc baví mačkat noviny a ovladač od televize se zdá taky jak nejlepší hračka 🙂 až bude sedet??no já právě taky nevím....ono je otázka kdy bude sedět.u nás to zatím moc nevypadá takže aby ho to pak ještě bavilo 🙂 ty kostky jsou od 6m+