• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hračky pro novorozence. Má cenu je kupovat?

13. června 2011 
Maminy ma cenu kupovat nejake extra hracky pro novorozence. Mam od kamaradky usinacka a nevim zda mam nejak vic to zatim resit.
11. čer 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
usinacka mame dodnes (synovi je 2,5r) plysak s nami ji,cisti si zuby,proste je tp clen rodiny :grinning:
u nas do kategorie ''novorozenckych hracek'' spadal kolotoc nad postylku, hadrove knizky,co se daji podel postylky, kresilko a najake hracky na kocarek :dizzy_face: :wink:
11. čer 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To bych neřešila. Maximálně ještě tak kolotoč. Zatím ho hračky jistě nebudou zajímat :slight_smile: Na kočárek atd. jen na ozdobu, aby to nějak vypadalo :slight_smile:
11. čer 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my koupili nejaky muchlacky do postylky, visici na autosedacku, nebo kocarek, ponozky s chrastitky ale stejne to mrnouse bude zajimat az pozdeji :wink:
11. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme kolotoč nad postýlkou, lehátko, hrazdičku ( hrací deku ), medvěda na kočárek a opici na autosedačku. A jakožto pro novoška to vše bylo na prd, kolotoč a lehátko začal vnímat někdy během druhého měsíce, během třetího ho pak začal brát hrkací špendlík. Hrazdička ho nebavila vůbec, a závěsné hračky vzal na milost až snad v pěti měsících...
11. čer 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
umí si novorozenec hrát? potřebuje to? ne. tak bych klidně počkala, až se prokoušete šestinedělím a pak mu uděláš radost:slight_smile:. Jinak jestli je to pro potešení oka a okolí, tak proč ne....
První, s čím se dítě baví,je obličej mámy.
11. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasa kocka ma 21 dni a na hranie zatial neni. skusame to s hrkacim spendlikom a zatial iba na neho pozera a nekoordinovane hybe rucickami a nozickami. takze myslim, ze hracky zatial pre nas moc nesu.
11. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jelikož se nám druhá dcera narodila, když starší nebyly ještě ani dva roky, dávala jsem miminku hračky velice brzy. Určitě to bylo ještě v šestinedělí. Bych řekla, že hrazdičku jsem jí dala cca ve dvou až třech týdnech a už si na ní koukala. Bohužel, nebylo na ní moc času, a můj obličej neviděla moc často..... :pensive: .., nebo určitě né tak často jak bych si představovala..... . Ale na druhou stranu bych řekla, že je vnímavější než první dcera, nad kterou jsem pořád dělala opičky :slight_smile:
11. čer 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nějaké hračky jsme měli ale dle mého názoru je to do 2-3 měsíců úplně zbytečný, protože to takovýhle prdíky vůbec nezajímá.Možná to malinko pozoruje, sáhne ale s hraním to nemá nic společného. Možná se pootočí za zvukem šáhne chytne pustí a to je tak všechno.... :slight_smile: A paradox je když už si chtějí hrát tak je to taky moc nebaví, protože existují mnohem zajímavější věci jako mobily, ovladače, klíče, petláhve , pleny ,krémy atd..atd.. :slight_smile:
11. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
já davala synovi hračky od doby kdy jen nespal ale měl dobu kdy byl vzhuru a koukal cca 2-3týdny vždy sme před něho postavila hračku rozvíjecí a on an ní koukal.takže já sme nazoru dávat barevné pestré hračky at se rozvýjí:slight_smile:)
12. čer 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novorozenec vůbec :o( Maximálně ten kolotoč, ale víc jí začal zajímat až tak kolem půlky druhýho měsíce... Ale hudba se jí líbila :o) Jinak hodně se nám osvědčila pak kolem druhýho měsíce Světluška Ferda od Lamazze - má šustivý křidýlka, tak se to mrněti položilo na hrudníček a ona si šustila a moc jí to bavilo :o) A pak věci na koukání - ale to u mojí malinký booohatě stačili nakreslený medvídci na mantinelu na postýlce nebo moje ruka :o)
12. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dávala první hračku tak až cca po šetinedělí. Oni se prostě jakoby úplně vyloupnou. Z ničeho nic, máš z ležícího a spícího miminka, miminko komunikující :grinning: Kolotoč u nás neuspěl, protože hrozně řval a malá se místo klidu a spánku spíš rozbrečela nebo prostě nezabrala. Hračky od Lamaze jsou určitě super. Anet měla mívala, nejdřív na něj jen koukala a později si s ním i začala hrát, ale to tak nejdřív ve dvou měsících. Tak to moc neřeš, oni si mimča vystačí s mámou, plínkou a nebo s přikrývkou. Hračky jako fakt hračky začala pořádně vnímat až po třetím měsíci! Krom jiného zastávám názor, že miminka by se měla začít seznamovat se vším pomalu, s mámou, s tátou, sourozenci..., s dečkou, plínkou, postýlkou a až později s hračkama... Na hračky je vždy čas :wink:
12. čer 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teda hračky valily tak od 3 týdnů, kdy je dokázal chytit do ručičky. Měl takový plastový kolečko s kuličkama co hrkalo a pak ho hrozně bavily takový dřevěný kuličky (http://www.ehanka.cz/store/goods-185389---.html to držel, třepal s tím, ocucával to - super hračka ještě teď ji používáme jako hudební nástroj :grinning: ), kolotoč ho nebral nikdy a hrazdička tak od těch 6ti týdnů a ta teda slavila úspěchy. Usínáčka jsem mu koupila a toho nikdy nechtěl, ani teď ho nechce. A pak všelijaký hodně barevný - jsem mu tím jezdila kolem hlavy, aby po tom koukal a neviděl pořád jen můj ksicht.
13. čer 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek