Hračky/sestavy na zahradu, jaké se vám osvědčily?

Dobry den,

mela bych dotaz, jake zahradni prolejzacky ci sestavy se vam osvedcili. Mame 14 mesicni holcicku a premyslime, ze bychom ji na zahradku poridili neco na zabavu.

Dekuji
veru1808
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amabilis
23. kvě 2014
@jge U 14-ti měsíční holčičky bych zatím pořídila spíš něco, kde nehrozí, že spadne a kde bude moct být i samostatná a skutečné "hřiště" bych nechala až pro starší dítko. Teď bych pořídila pískoviště, malou klouzačku, nějakou tu houpačku a na léto maličký bazének. S tímhle si vyhrajou nejvíc. Případně nějaký domeček nebo třeba stan.
jgeautor
23. kvě 2014
editka333
23. čer 2014
sestřenice pro své tři děti (věk 5-10) na jaře zřizovala hřiště. Kupovala ho v tachlovicích a má tam domeček s klouzačkou, houpačku, lezeckou stěnu a ještě něco, ale nevím si vzpomenout, co to je. Děti se na tom dostatečně vyhrají.
laurak0
8. črc 2014
@editka333 tak ať jim to vydrží co nejdéle 🙂 kamarádka u nich také kupovala, ale pouze skluzavku a houpačku, domek postavil její manžel. Viděla jsem různé sestavy, ať už ve tvaru lodě, vlaku, obchodu a podobně, za mého dětství nic takového nebylo, byli jsme rádi když jsme se někde honili na louce.
editka333
12. črc 2014
zatím se nestěžovala, že by se na něm nehráli, spíše naopak, vždy když je krásné jsou venku a hrají se. Chodíme k ní dost často, a vždy když jsme na zahradě tak tam létají nahoru dolů. Původní plán měli podobný jako jste to udělali vy, ale nakonec nebyl čas, tak se zařídili jinak.
simon299
17. črc 2014
před dvěma lety jsme zařídili dětem na dvoře domek s klouzačkou a postupně jsme podle nároků a rozvíjení her dokupovali části až nám z toho vznikla velká sestava, dokonce je naše fotka rovněž zveřejněna na stránce firmy, kde jsme díly kupovali.http :/ / jungle-gym-cz.ecdn.cz/img/big/1319.jpg co na ni říkáte? Líbí se vám?
moulinkaa
17. črc 2014
Ahoj všem,
ráda bych upozornila, že podle našeho interního systému je uživatelka @editka333 @laurak0 a @simon299 jedna a tatáž osoba. Působí na Modrém koníku už několik let pod různými loginy (např. bacovaa), a doporučuje různé firmy podobnou formou, jako v této diskuzi. Takovou reklamu považujeme za neférovou, protože firmy se u nás prezentují vždy otevřeně pod hlavičkou PRO (Profil Profesionála), ne takto skrytě pod maminkovských účtem.
Příspěvky ponechávám, věřím, že si každý udělá svůj názor 😉
Užijte si krásné léto!
moulinkaa
Modrykonik team
alt
17. črc 2014
@jge my s manželem vyrábíme zrovna nějaké takové hřiště, jsme skoro na konci, už doděláváme vespod stěny domečku a v pravo za rourou se nyní připravují kuláče na dvě hompačky, dřevo nám zůstalo ze stavby, rouru mě sehnal kamarád, jinak koupena skluzacka, šrouby , a x litrů barvy.. cena cca 7tis. svépomocí
psya
26. čer 2016
@alt wow!

Začni psát odpověď...

Odešli