• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hračky/sestavy na zahradu, jaké se vám osvědčily?

26. června 2016 
Dobry den,

mela bych dotaz, jake zahradni prolejzacky ci sestavy se vam osvedcili. Mame 14 mesicni holcicku a premyslime, ze bychom ji na zahradku poridili neco na zabavu.

Dekuji
23. kvě 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
23. kvě 2014 v 10:56 • veru1808
@jge U 14-ti měsíční holčičky bych zatím pořídila spíš něco, kde nehrozí, že spadne a kde bude moct být i samostatná a skutečné "hřiště" bych nechala až pro starší dítko. Teď bych pořídila pískoviště, malou klouzačku, nějakou tu houpačku a na léto maličký bazének. S tímhle si vyhrajou nejvíc. Případně nějaký domeček nebo třeba stan.
23. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru1808
@amabilis
dekuji
23. kvě 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od editka333.
sestřenice pro své tři děti (věk 5-10) na jaře zřizovala hřiště. Kupovala ho v tachlovicích a má tam domeček s klouzačkou, houpačku, lezeckou stěnu a ještě něco, ale nevím si vzpomenout, co to je. Děti se na tom dostatečně vyhrají.
23. čer 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od laurak0.
@editka333 tak ať jim to vydrží co nejdéle :slight_smile: kamarádka u nich také kupovala, ale pouze skluzavku a houpačku, domek postavil její manžel. Viděla jsem různé sestavy, ať už ve tvaru lodě, vlaku, obchodu a podobně, za mého dětství nic takového nebylo, byli jsme rádi když jsme se někde honili na louce.
8. črc 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od editka333.
zatím se nestěžovala, že by se na něm nehráli, spíše naopak, vždy když je krásné jsou venku a hrají se. Chodíme k ní dost často, a vždy když jsme na zahradě tak tam létají nahoru dolů. Původní plán měli podobný jako jste to udělali vy, ale nakonec nebyl čas, tak se zařídili jinak.
12. črc 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od simon299.
před dvěma lety jsme zařídili dětem na dvoře domek s klouzačkou a postupně jsme podle nároků a rozvíjení her dokupovali části až nám z toho vznikla velká sestava, dokonce je naše fotka rovněž zveřejněna na stránce firmy, kde jsme díly kupovali.http :/ / jungle-gym-cz.ecdn.cz/img/big/1319.jpg co na ni říkáte? Líbí se vám?
17. črc 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
ráda bych upozornila, že podle našeho interního systému je uživatelka @editka333 @laurak0 a @simon299 jedna a tatáž osoba. Působí na Modrém koníku už několik let pod různými loginy (např. bacovaa), a doporučuje různé firmy podobnou formou, jako v této diskuzi. Takovou reklamu považujeme za neférovou, protože firmy se u nás prezentují vždy otevřeně pod hlavičkou PRO (Profil Profesionála), ne takto skrytě pod maminkovských účtem.
Příspěvky ponechávám, věřím, že si každý udělá svůj názor :wink:
Užijte si krásné léto!
moulinkaa
Modrykonik team
17. črc 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jge my s manželem vyrábíme zrovna nějaké takové hřiště, jsme skoro na konci, už doděláváme vespod stěny domečku a v pravo za rourou se nyní připravují kuláče na dvě hompačky, dřevo nám zůstalo ze stavby, rouru mě sehnal kamarád, jinak koupena skluzacka, šrouby , a x litrů barvy.. cena cca 7tis. svépomocí
17. črc 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@alt wow!
26. čer 2016 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek