Hrazdička chicco duo-spokojenst?

makyb78
14. únor 2008

Ahoj holky,chtěla jsem zeptat,zda někdo máte hrazdičku chicco duo a jak se pod ní Vašim prckům líbí?My jsme jí dostali darem a zatím z ní malá velké nadšení nemá.Vím,že je brzy,spíš mě zajímá i do budoucna, jak si pod ní Vaše děti vyhráli.Na syna jsme měli normální,bez těch tlapiček a mám dojem,že se pod ní lépe uložil.Doufám,že je to jen můj dojem a Michalce se zalíbí.

vocko3
14. únor 2008

ahoj my mame tiez chicco ale tu dzunglu, mala sa s tym hra od troch mesiacov a aj teraz ju mam rada a bude mat osem. myslim ze je tvoje babo este malinke na hrazdicku ale uvidis casom sa mu zapaci. 🙂

wienika
14. únor 2008

ahoj makyb, my ju mame a sme spokojne s nou....ale kupili sme ju az ked mala 3 pol mesiaca....ty mas este male babatko, ale neskor uvidis ako sa bude pod nou pekne hrat....

makyb78
autor
14. únor 2008

jé holky to jsem ráda.Prdelka je dlouhá a mě přijde,že když má nožky na těch tlapičkách,tak potom ručkama /samo až bude starší/ nedosáhne nahoru.Zatím se jí líbí koukat na ní ze strany z lehátka,nejlépe když jí syn k tomu spouští tu hudbu a jeho to baví-zatím 😉

lendy1
14. únor 2008

tak jestli to je tato:
http://www.detskydum.cz/detail.aspx?kt=2947

tak máme a hrazdičku jsem mu dali až déle, jelikož ze začátku se toho trochu bál, pak už dobrý. Je skvělé, že ty houpací kuličky mu můžu dát pryč a dát tam něco jiného nebo jsem mu na ty popruhy pověsila další hračky. Jen celou dobu, co jsme to používali jako hrazdičku jsem mu dala pryč ty ťapky, aby se pod to vešel. Nyní to máme předělané a D. si s tím hraje, když je na bříšku, různě do toho bouchá, točí s tím motýlkem a kytkou a dost si s tím vyhraje. Takže u nás spokojenost veliká.

makyb78
autor
14. únor 2008

tak to bude ono,tlapky odendat 😉

navi
14. únor 2008

ahojky my ji taky máme, malého to hodně zabaví, takže max. spokojenost na obou stranách 😉
akorát už jsme museli dát pryč ty šlapky, protože už se nám pod to nevešel 😅

navi
14. únor 2008

jé jsem si až teď pořádně přečetla, že to s těma ťapkama už napsala lendy 😅

apai
3. zář 2008

Pri koupi doporucuji pouvazovat o vyletu do Nemecka - Drazdan, vzdycky, kdyz vidim ceny tam a tady, tak se rozcilim
http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97694...