Hrazdička pro dítě. Jakou byste doporučili?

thanyk
21. lis 2007

Uvazujeme o koupi hrazdicky pro mrnouse. Doporucili by jste nam nejakou? Jake s tim mate zkusenosti?

lucildol
21. lis 2007

Koupila jsem si chicco a jsem s ní spokojená, malej se s ní zatím baví, má ji od 4 měsíců a pokaždé na ní něco objeví, co ještě nezkoušel. Je i celkem stabilní, zatím ji na sebe nepřevrátil 🙂

pucik
21. lis 2007

ahojky, my tedy nemáme hrazdičku, ale hrací koberec, na kterém je něco jako hrazdička a malej si na tom strašně moc vyhraje, chytá za to, chrstí s tím a vydrží si i víc jak hodinu hrát. Máme od Cannpol babies. Jinak hrazdičkuz jsme kupovali kamarádce v Ikee, taky si s ní moc vyhrála 🙂

iza
21. lis 2007

ahoj my máme tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5046039&tab=5
a spokojenost 😉

danullinnka
21. lis 2007

thanyk,my máme od Disney,malý je spokojený,dostali jsme ale dvě,tak tu jednu prodávám,jestli se chceš kuknout,mám ji tady v bazaru 😉

niega
21. lis 2007

Tak my zase vybočujeme 😒 . Náš Edík z hrazdy dvakrát odvázanej není. Máme hudební Fisher Price od kamarádky. Často se pod ní brutálně rozčíli, a to už po několika vteřinách. Jo, bejvalo období, kdy pod ní vydržel i čtvrt hodinky a se zaujetím pouštěl písničky jak diskžokej, ale to už bude něco přes měsíc zpátky. Teď mu asi vadí, že je pod ní "ukrytej", nemá pořádnej rozhled a cejtí se asi i prostorově omezován. Nejradši se válí na dece a nechává se bavit multifunkční hračkou, rozuměj maminkou 😀 .

petraluk
21. lis 2007

Čauky, my máme tu hrací deku a malej si pod ní vydrží docela dlouho hrát. Jsou na ní ty hračky teda dost vysoko, tak jsem na ní navěsili jiný, aby na to dosáhl a je to fain. 😉

jabber
21. lis 2007

Ahoj, my máme tuhle http://berunka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=153728 , malá je z ní nadšená, dávám jí tam asi od 2 měsíců a vydrží si tam sama hrát přes hodinu a to tak 2x denně. Tříská do hraček a povídá si, nejradši sama se sebou v zrcátku 🙂 Hračky se dají věšet různě vysoko. Čas od času tam pověsím nějaké jiné, aby měla změnu 😉

eva265
22. lis 2007

Tak my mame obycejnou od Canpolu za 500 Kc a uplne staci. Hrat si s ni vydrzi taky pekne dlouho v kuse.

natalien
22. lis 2007

Ahojky, my dostali obyčjnou z Polska a ještě že tak, Nell z ní teda dvakrát nadšená není, vydrží jen chvilku, lepší je pro ni sedátko s hrazdičkou od FP, to si užije víc.

janicckka
22. lis 2007

Tak nás hrazdička už nějak neba ☹ ale koupila jsem od maa plastovou když jsme jí koupili vydržela v bdělim stavu skoro celej den pod ní a koukala ale ted mám co dělat aby se zabavila 😠

jusnina
22. lis 2007

máme hrací deku s hrazdičkou a ty medvědi ho s prominutím evidentně serou. když ho tam dám, je za chvíli nepříčetnej. Když ho položím vedle, hraje si s rukama, kouká na strop, povídá si, tlemí se a je spokojenej.

niega
22. lis 2007

Jusnina: Tak to znám. Když si Edík zamane, že bude čučet na ruce nebo vyměřovat vzdálenost mezi stolem a židlí, co stojí opodál, tak ho nakrkne, že má v zorným poli visí nějaký obrovský barevný předměty. Začne se rozčilovat, nadávat, a když nezasáhnu do pár sekund, je z toho neutišitelnej křik 😝 . Já fakt nevim, co to mám za dítě - on si třeba naplánuje, že bude ten den studovat zvuky, a nic jinýho než zvukotvorba (mlaskání, chrastění, bouchání do PETky, tleskání, zvuk tekoucí vody) ho nezajímá. A pak přijde den, kdy zase chce jenom "sportovat", rozuměj že s ním sportuje matka 😝 . A pak zase něco jinýho...