Hřejivý plyšáci, máte zkušenost?

mistrulka
30. pro 2012

Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s hřejivými plyšáky.Dle návodu se dají dát na 2 minuty do mikrovlnky a vydrží prý až 2 hodiny příjemně hřát,no moc tomu nevěřím 😉 ,proto by mě zajímalo zda máte někdo osobní zkušenost.Chtěla bych to synovi koupit k 1. narozeninám,ale nevím jestli to má smysl,díky 🙂

miparime
30. pro 2012

Ahoj tak to nevím já jsem používala hřejivý polštář z pecicček na bříško, plyšák mi přijde nepraktický, spíš si schoulí k obličeji, který zrovnaš moc ohřívat nepotřebuje. Ale jako bezvadný dárek k 1. narozeninám shledávám toto http://www.babycar.cz/katalog/hracky/zvukove--i.... Malej ho dostal taky k prvním narozeninám, obyčejní plyšáci ho totiž absolutně nezajímají

benjik
30. pro 2012

@mistrulka Ahoj,hlavně nekupuj ty vonávé levandulové.Dělala jsem v hráčkárně,voní dost silně až z toho bolí hlava.Jinak se dají sehnat obaly plyšáci s termoforem na vodu,příjdou mi lepší.

mistrulka
autor
30. pro 2012

@benjik právě ten s levandulí jsem měla na myslí,říkala jsem si že když to bude hřát a vonět třeba bude líp ležet a spát 😉

mistrulka
autor
30. pro 2012

@miparime toho pejska má 3 letá dcera a u nás teda moc nikoho nenadchnul,tak nevím co koupit....odráželo a aut máme habaděj...chtěla jsem zpívající stoleček od fischer prince,ale je dost drahý ☹

aneta0707
30. pro 2012

mame hrejivyho hrocha a nelibi se ji, jak hreje. navic je dost tezkej a malou proto vubec nezaujal. opravdu byl lepsi pecickovej polstar, nejdriv sme ho meli na brisko a ted je to dobra hracka

miparime
30. pro 2012

@mistrulka Hm ty hračky od fp jsou celkově dražší,ale kvalitní

benjik
30. pro 2012

@mistrulka hlavně z něj bude smrdět mikrovlka

mistrulka
autor
30. pro 2012

díky všem,tak jsem ztratila iluzi o dalším dárku k roku 🙂

kofinka
30. pro 2012

@mistrulka Já jsem si kdysi z Anglie přivezla plyšáka ve kterém je ta ohřívací gumová láhev do které naliješ horkou vodu jak radila @benjik . V Anglii totiž málokdy v zimě topí a používám ho doteď když třeba promrznu je to fajn. Je heboučký a nádherně hřeje. Stačí ohřát v rychlovarné konvici vodu a nalít.

ange_de_la_morte
30. pro 2012

Jak to tak čtu tak sem asi jediná ale za mně nejlepší wěc na swětě 🙂 🙂 .... loni jsem dostala na wánoce takowouto nahříwací owečku ( wětší) wewnitř je lněné semínko a lewandule - dám do mikrowlnky ( dáwám tak na max 90 sekund) a normálně nawenku tu hoďku a půl hřeje, a když si dám plyšáka pod peřinu wečer tak ještě ráno pořád drží teplo ..... MS bych bez téhle úžasné wěcičky určitě nepřežila 😀 😀 ... mám od téhle firmy : http://www.waermekissen-shop.de/info/Greenlife-... ( kupowané z českých stránek ale z kterých konrkétně fakt newim) , nicméně mají holky spráwnou připomínku že plyšák je docela těžký , přitulit se super ale položit malému dítěti na bříško asi ne 😖

@mistrulka : mám s lewandulí od značky greenlife walue a newoní pronikawě, tak akorát příjemně na usínání

@benjik : mám lewandulowý a teda mikrowlnka od toho wážně nesmrí 😀 😀

lulii
30. pro 2012

@benjik Já se přidávám k @ange_de_la_morte - mám gelový polštářek s levandulí z DM-ka a jsem teda spokojená. Dám do mikrovlnky a fakt se mi nezdá, že by z toho MW smrděla a ani mi nepřijde, že je to nějaká pronikavá vůně 😉

paulia
31. pro 2012

Máme berušku do mikrovlnky,super,mám teda nesmrdí z mikrovlnky,nevím taky,jak by mohla,když ji člověk čistí,vydrží opravdu dlouho teplá.Je pravda,že je těžší,ale nevidím v tom problém.A musím říct,že jsem teď sama využila při zánětu prsu,neskutečně mi pomohla.Takže více využití 😉

miparime
2. led 2013

@mistrulka Lepší než kopuit něco, co nevyužiješ-od toho tu ty diskuze jsou 😉

mistrulka
autor
3. led 2013

miparime stále ještě uvažuju o tom zpívajícím stolečku od FP,klidně i po někom,ale nemohu sehnat

nikole17
20. únor 2014
Uživatel nikole17 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nikole17.

U nás hřejivý plyšáček úspěch moc neměl, za to kamarádka donesla malému tohoto http://babycar.cz/plysove-textilni-hracky/3962-lamaze-b-w-mazlicek-skunk.html# skunka, malý mu říká "kuní" a bez "kuní" neexistuje, že by se šlo spát...u dětí nevíš, co se jim zalíbí nebo ne 🙂

dominnno
16. říj 2016

já jsem své dceři kupoval k narozkám suprovýho hřejivýho plyšáka z Hamleys, a paráda, můžu jenom doporučit

svetlus_pepca
16. říj 2016

Své dítko znáš nejlíp, ale já bych tomu našemu nic hřejivého na spaní nepořídila. Celkem se potí během noci. Vlastně celkově je oproti dětem dost otužilý. Maminky mají děti v bundách a fusakách, my máme dítko v mikině 😀 Hrějivý plyšák by ho asi nenadchl 🙂 Jinak k 1. narozeninám malého hodně zaujal takový hrací volant na panelu. Zkusím najít a pošlu odkaz. Už jsou mu dva roky a čtvrt a baví ho stále.

svetlus_pepca
16. říj 2016

A až teď jsem si všimla, že je diskuze 4 roky stará 😀 Ženský neobnovujte starou diskuzi, když není aktuální 😀 Že?! @dominnno 😀

dominnno
26. říj 2016

@svetlus_pepca
Tak každý dítě není na plyšáky, co si budem povídat, že ano, ale prostě má ty plyšáky natolik ráda, že by jich snesla i několik v posteli

dominnno
26. říj 2016

@svetlus_pepca
Stane se, ale nevadí, teď už je to v podstatě jedno.