Hry pro 2letého chlapečka. Máte tip?

nonfood
29. zář 2020

Krásný večer, poradíte mi prosím jaké hry si hrát, nebo koupit pro 2 roční dítě? Ať se v zimě nenudíme? Mám puzzle, pexeso, Lego a knížky 🙂..

lucinka_16
29. zář 2020

@nonfood U nás mělo úspěch Lotto a Kloboučku hop 😊

g_m
29. zář 2020

U nás frčí dinosauři, dostal od babičky asi 10 malých plastových dinosaurů a bez nich ani ránu. A super je ještě dřevěná vláčkodráha z Ikey.

monaluza
29. zář 2020

Moje prvni hra s krtkem a nebo nektere nejjednodussi smart games od Mindoku (Den a noc), Padajici opicky.

monaluza
29. zář 2020

Jo a jeste jednoduche naucne hry od Granna (Duha, Protiklady), Domino.

linee
30. zář 2020

Pro chlapecka urcite auta...nas ma nekolik auticek a jede cely den. Koupila jsem i takovy koberec s drahou, kde muze jezdit. Nejvice ho zajimaji ty auta, ktere vydavaji zvuky a sviti, ale predevsim maji zajimava kola. Pak samozrejme kresleni a malovani a ruzne diy tvoreni (predevsim patlani a lepeni). Otisky rukou, listu a pod. A hra na schovku, tvarove vkladacky nebo puzzle pro nejmensi (treba v Pepcu maji takove puzzle hasici ze 4 dilku). V te dobe se nejvice rozvijeji smysly, hodne veci budes mit doma (vyroba domacich hudebnich nastroju a pod.). A docela i kuchynka po starsi a i panenky. Vyhoda u kluku je ta, ze z velke casti zabavi i sami. To u holky neznam. Je ji 5 a neumi si hrat sama, potrebuje k sobe vzdy nekoho:(

terla
30. zář 2020

Na Fleru jsem objednala Malý houbař a už od u druhého dítěte velký úspěch. Děti mají hledat dřevěné houbičky, co jim schovávám po obýváku. Teď si rád hraje s dřevěnou vláčkodráhou.

penelopaw
30. zář 2020

U nás je hodně populární montessori deska, a to napříč věkem dětí, ale pořizovací cena je dost vysoká (kupovali jsme na Fler dcerce k narozeninám). Oblíbené jsou vkládací kelímky z IKEY a navlékání kroužků na tyčku (taky IKEA). I u dvouleťáka by pak mohlo mít úspěch hledání malých hraček v lavoru plném fazolí nebo rýže, s těmi se dá vůbec dělat všechno možné, fazole třídit podle barvy do plastových lahviček od džusíků, co mají široké hrdlo, přesýpat, ... Doma máme i kuličkodráhu - velkou dřevěnou od Haba, ale lepší na skládání a různorodost je plastová s menšími kuličkami (bacha na mladší sourozence!). Zkusila bych klidně i pexeso a opět, pokud na to máte, bych nechala ušít quietbook, ten má u nás taky velký úspěch. Popřemýšlím, co u našich dětí ještě frčelo...

sasanka88
30. zář 2020

chystám se kupit: Na stavbě - moje první hra. Někdo mi to doporučoval tak to chci zkusit třeba ás to taky zaujme. https://www.agatinsvet.cz/na-stavbe-moje-prvni-...

penelopaw
30. zář 2020

@sasanka88 Jéj, Agátin svět, tam bych utratila majlant! 😀

marketanova
1. říj 2020

Dobrý den, pro syna máme poznávání pro nejmenší knížku se zvířátky a barvičky.