Hurá za Kájou. Kde seženu vyšlé díly na DVD?

eliotka
28. lis 2009

Ahoj, nevíte, kde bych sehnala již vyšlé díly dvd Hurá za Kájou....?

petik77
28. lis 2009

no my mame od dvojky až po sedmičku doma jenom jedničku nemame taky by mě to zajímalo sedmičku jsem ještě viděla ve stánku tak to snad koupíš

eliotka
autor
28. lis 2009

Jééé, petik, mně chybí 2., 3. a 4. Prosím, nevypálila bys mi tyhle díly?
Já bych ti vypálila díl 1 a poslala... Když tak ti zaplatím ty dvě dvd, co budeš vypalovat navíc.

Jo, 7 se dá ještě sehnat.

lenkavano
28. lis 2009

holky a o čem to je?

eliotka
autor
28. lis 2009

lenka: je to o takovým kloučkovi (4 roky), jak poznává svět. Má malou sestru, mámu, tátu, kocoura Gilberta 😉 . Je to hezky nakreslený a děj taky hezký. Taková pohoda. Mně malý u tv nevydrží, ale tohle ho baví.
Má to vždy krátký 5 min příběh a pak delší, asi 10 min.
Fakt pěkný.
Díky na sebe nenavazujou, takže tu sedmičku si kup a uvidíš. Stojí to 45 Kč a mají to v pns. Blbý je, že nejdou zpětně dokoupit staré díly.

aponchie
28. lis 2009

jezisi ja myslela ,ze je to o nobodym kdyz taky tam dlouho nebyl jako ,ze se nekam presunul a hura za kajou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petik77
29. lis 2009

eliotka : klidně bych ti to vypalila .ale jestli to pujde jednou jsem chtěla vypalit segře film taky pravě za těch 49 a nešlo mi to vypalit jako kdyby to bylo bloknute proti vypalovaní tak nevím od té doby jsme to neskoušely

skuli
29. lis 2009

aponchie- 😀 😀 😀

eliotka
autor
29. lis 2009

petik, tak to prosím zkus, já to taky zkusím. A dáme si vědět na IP?

aneta44
14. led 2012

@petik77 Dobrý den, teď jsem narazila na Vaši konverzaci. Vím, je to z roku 2009,. ale teď aktuálně sháním Hurá za Kájou. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli by nebylo možné všechny díly vypálit, za poplatek 130,- + poštovné! Děkuji za info. A nezlobte se, že otravuju! Jinde na bazarech jsem na Káju nenarazila a stáhnout se bohužel všechny díly nedají! A dcerce se to moc líbí! 🙂

Děkuji za info! Bílá

leentilka
14. led 2012

@petik77 Ahoj, i já se připojím, máme stejnou prosbu, nikde jsme to nesehnali ....Díky.

aneta44
2. kvě 2012

už jsme je sehnali! www.ritkavideo.cz