Ikea dětský koutek. Jak to tam funguje?

hanka_12345
13. kvě 2023

Ahoj holky,zajímalo by mě jestli tady některá někdy dává když jde do ikee, dítě do toho koutku. Jak to tam funguje? Tam je nějaká paní co je hlida a nevydá dítě cizímu nebo jak to je? Jsem o tom právě přemýšlela že bych se tam bala nechat dite

lvl16
13. kvě 2023

@hanka_12345 Ano, nikomu cizímu dítě samozřejmě nevydají, pouze osobě, která je uvedená na vstupním formuláři 🙂. Myslím, že doba hlídání je 1-2 hodiny a musíš u sebe mít telefon, aby ti mohli zavolat, když tě dítě potřebuje. Je to zdarma, maminky v mém okolí (nebo spíš jejich děti) si to hodně chválí 🙂.

andelka
13. kvě 2023

Nevydají. A chtějí průkazku pojišťovny při prvním vstupu. Hlásí se kontakty, kdyby něco, volají. Časově je to omezené,ale zdarma.

lv
13. kvě 2023

Davali jsme, bylo to skvělý, pro ně i pro nás ☺️ hlídali je tam vždycky animatorky, několik

areh
13. kvě 2023

A pro jak staré děti to je? Školka nebo může i 2 letý?

vikinkav
13. kvě 2023

Je to od 3 let, nase deti tam hlidal takovy pan, zadny program tam pro ne nemel 😄 Ale decka si vyhraly samy. Dostali jsme pager, kdyby neco tak by zvonil

leilinka1234
13. kvě 2023

Ano, dávám 🙂 děti spokojené a já taky 😀 je třeba vyplnit formulář... Je to chvíle a dle mého to za to stojí 😀 každý rodič dostane pager a musí být připraven na to doběhnout, když by bylo třeba.