Interaktivní hračka pro kluka 18 m+. Jakou byste doporučili?

jitulka87
17. led 2021

Ahoj. Prosim, jaka hracka se vam osvedcila pro maleho objevovatele..? Vse nam doma hraje a valna vetsina jsou auta a motorky...ale zacinaji ho zajimat cim dal vic knizky a jednoduche interaktivni hracky (panacek z krouzku apod). Jakou hracku byste doporucili?

mamikry
17. led 2021

@jitulka87 Nas nejmladsi mel rad vkladacky od Djeco Biga basic. A pak klasicke tvary. Jinak knizky od Svojtky z edice Kde je (pani sova atd.) nebo zvukove Axioma, zvuky ptaku, hudebni nastroje. Ty zapne i prcek. Nejvic ho ale bavily veci z kuchyne, hrnce, lahve, varecka, plastova vykrajovatka. Do lahve treba fazole a utesnit, aby je nesnedl. To byly v tomhle veku top hracky. Jinak me napada treba koupit voskovky pro prcky, taky se delaji.

mamikry
17. led 2021

@jitulka87 Jeste teda Duplo jsem zapomnela 😉

amazonkajanik
17. led 2021

@jitulka87 už v půl roce jsem koupila piano s knihou,lidové písně a když ho to chytne,zahraje celkem zajímavou kombinaci 😁 jinak u nás teď vede kreslení,bohužel tchýně dovolila na zeď,tak teď čmárá všude 😟 radiator a mrazak umyju,ale zeď,chjo. A baví ho pračka,tak přemýšlím,jak udělat přístrojovou desku,aby pipala a svítila,resp aby vyrobil můj taťka 😊