Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Interaktivní hračky nebo knížky pro miminka

lucimom
16. led 2017

Maminky, můžete mi doporučit nějaké interaktivní hračky nebo knížky pro miminka. Malý (2měs) chtěla bych něco, aby se rozvíjel a zároveň, abychom si přitom pěkně pohráli. 🙂

soyevita
16. led 2017

@lucimom a od kolika měsíců to má být?

lucimom
autor
17. led 2017

@soyevita od 3 měs

meta123456789
17. led 2017

U nás mělo úspěch vše od Lamaze nebo Bright stars...ale popravdě takhle malé mimino je stejně nejraději, když je s mámou, když na něj máma povídá..čas na objevování a rozvíjení ještě přijde 🙂

limamia
17. led 2017

U nás také frčelo Lamaze a děti milovaly mluvící pejsky od Fisher Price 🙂

soyevita
17. led 2017

@limamia No to jsou bezva hračky🙂
@lucimom Já tak malému miminku zpívala,nebo řekla říkanku.
Teprve teď v 5měsících nastaví ručky na paci paci,nebo vařila myška kašičku.A rozezná celkem 4říkanky.
K tomu aby jsi si s malým miminkem hrála nepotřebuješ žádnou interaktivní knížku😉
@meta123456789 Bright stars bylo a je u nás taky oblíbené a teď i Skip hop

petul81
13. únor 2017
Uživatel petul81 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petul81.

My zas měli rádi něco takového http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901828022-edukac... a pískací knížky se nám moc líbily http://www.hpbaby.cz/cz-detail-901823435-detska...

jbzirafa
13. únor 2017

Doporučuji mámu. Ta je maximálně interaktivní ,dostatecne vzdělávací a zabaví. Tak malé miminko nejvíc zaujme lidský obličej a hlas. Hra s jeho tělem a vašim.,zpěv, melodie hlasu i když říkáte blbosti. Tim neříkám nekupte kolotoč nad postýlku, ale i tak hračka kterou neochutna pro něj bude na par měsíců málo atraktivní. 🙂

jipe
13. únor 2017

u nás lamazáci frčeli hodně dlouho, věšela jsem je i na hrazdičku, abych prostřídala hračky, co tam měl, měl je na autosedačce, atd. Pak bylo hodně dlouho oblíbené chrastítko spínací špendlík - to jako jedno z mála dokázal vzít brzy do ruky. Oball nebo jak se to jmenuje nikdy moc nezaujal, knížky v tomhle věku taky ne.

Sem začni psát odpověď...

Odešli