Jak dlouho dětem vydržely oblíbené postavičky?

anetka1701
13. led 2013

Ahoj maminky. Dcerka bude mít co nevidět druhé narozeniny a příbuzenstvo se na mně hrne s obligátní otázkou - co malé nadělit? Protože je velmi brzo po vánocích, ráda bych omezila hračky, kterých má opravdu požehnaně, a pořídila spíš praktické věci - oblečení, povlečení, batůžek a tak. Dcera miluje Mickeyho Klubík a cokoliv s Mickey Mousem (i obyčejný vytištěný obrázek) v ní vyvolává nadšení a euforii - proto jsem si říkala, že ocení i "měkké dárky" s motivem Mickeyho. Otázkou ale je, jak dlouho malým dětem tohle nadšení pro jednotlivé postavičky zůstává? Jak to měla vaše dítka? Zase se bojím objednat po příbuzenstvu věci s motivem Mickeyho, aby jí to přestalo za pár dní bavit - zatím to teda drží spolehlivě :oD

very
13. led 2013

U nás byly všechny pohádkové postavičky záležitostí jen na chvíli..na prostěradle či na zdi to ale nevadí. Plyš.pejsek, bez značky, se kterým spinkáme od dvou let až do teď, získal oblíbenost z neznámých důvodů..ze strachu ho ruž aději neperu, co kdyby se rozpadl?! Člověk nikdy nemůže tušit, která věc získá dětské srdce na dlouho.. 😒

hasky24
13. led 2013

U NÁS KONKRÉTNĚ MICKEY MOUSE VYDRŽEL 2 ROKY - MOMENTÁLNĚ VEDE LEGO NINJAGO 😉 😉

benjik
13. led 2013

Favorit vždy cca rok,ale i poté ji cokoliv s dřívějším favoritem potěšilo.

blahova_andrea
13. led 2013

naši Sofinku drží Kyttinka už asi dva roky a vypadá to, že ji jen tak nepustí...ale měkké (plyšové) kamarády bych nepořizovala, ti jsou fakt jen na prach nebo občas do postýlky na usnutí, takže je zbytečné jich mít moc. jo a ještě u ní mají šanci Barbie nebo Disney princezny 😀

zazana81
13. led 2013

Naše malá si nosí plyšovou Kittynku, a to už asi rok. Ale miluje i krtka, ferdu mravence nebo postavičky ze čtyřlístku. A myslím si, že kdyby něco z toho dostala, tak s lehkým srdcem Kitty opustí, takže jsem to příbuzenstvu zatrhla pod heslem "nevyměňuj staré známé za nové " 😀

belinovaveronika
13. led 2013

no tak u nás vládne totální mickey mousová mánie!! Do roka to neřešila, pak vládl na dva roky krteček a teď krtečku pápá, vládne mickey.. po měsíci co se zamilovala jsme ještě najeli na peppinu a to byla taky láska na první pohled, ale musim říct, že mickeyho nepřeválcovala a myslim, že ty dva roky jí jak my s tatínkem řikáme mrcha ušatá 😀 vydrží..