Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jak opravit mluvícího pejska Fisher Price?

verena
29. dub 2009

Ahoj, neměli jste někdo rozbité tlačítko na tomto mluvícím pejskovi? Trošku nadšeněji jsem čistila poblinkaný čumáček a ten nám přestal hrát. Je to taková blbost, ale malý pejska miluje, vždy se na něj vrhne a válcuje ho. Teď mi přijde, že je zklamaný, protože čumáček mačkal nejvíc ☹ Nevím, zda by šlo nějak rozpárat a co s tím. Je kupovaný o vánocích, tak nevím, zda by uznali jako reklamaci.

dagina
29. dub 2009

Verena, já bych ho zkusila reklamovat 🙂, nemáš ho dlouho pokud na něm tedy není vidět, že byl čumáček drhnutý až na kost 🙂.
Pro malou jsem si ho nedávno také objednala 🙂 .

verena
autor
29. dub 2009

Tak to bude mít malá radost, syn ho fakt miluje... Proto mám taky špatné svědomí 🙂 Manželovi jsem to ještě nepřiznalä, je to dárek od něj 😉

dagina
29. dub 2009

Jj, je nádherný a doufám, že se malé bude také líbit, ale dám ji ho asi až k půl roku 🙂 , pokud to vydržím.

Tak ho zkusíš reklamovat??? Nebo ho svěříš do nějakých šikovných ruček na opravu 😅 ?!

tamia
29. dub 2009

skúsila by som reklamáciu

verena
autor
29. dub 2009

No zkusím se ještě poptat mýho táty, on je takový všeuměl... ale musela bych ho rozpárat a výsledné sešití by vypadalo asi jak z polní nemocnice.. reklamace asi bude lepší, protože zkoušet to až po rozpárání asi nepůjde. Zeptám se manžela, kde ho splašil a naznačím, že "se" asi rozbil. Akorát nevím, co s tím můžou dělat, nejspíš tak vyměnit za nového. (Doufám, že najde účtenku) Kamarádi dali synovi stejného plyšového psa, co měl rád, akorát nového a neušmudlaného, a on ho nepřijal... tak uvidíme...

lucaska
29. dub 2009

ja by som s kusila najskor reklamaciu a az ked by to neuzmali potom by som hladala ine varianty 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli