Jak řešíte krmení umělým mlékem mimo domov?

ajax78
28. kvě 2017

Ahojte holky, chtela jsem se zeptat na radu, jak resite krmeni UM mimo domov. Berete si sebou horkou vodu v termosce, zvlast studenou a ještě navic flasku na krmeni? Jsem z toho nejaka zmatena 🙂...
Diky za radu 🙂!!

kacireksro
28. kvě 2017

pokud mam u nekoho moznost mliko ohrat(mikrovlnka)tak beru jen vodu ,do misky dam um,a flasku.a nebo to rovnou nasypu do flasky a pak jen zaleju az na miste.pokud nemam pristup k ohrati beru vodu v termosce.mliko bych si nechystala dopredu,mohlo by se zkazit,a navic tam maji psane ze se ma udelane um spotrebovat do dvou hodin,

g_m
28. kvě 2017

@ajax78 Do termosky teplou a ve flasce na krmeni jsem mela studenou a to jsem smichala 😉 Kdyz jsem vedela, ze budem treba nekde v kavarne, tak jsem mela jen studenou v te flasce a poprosila, aby mi to v mikrovlnce ohrali 🙂

dominikacifkova
28. kvě 2017

Na UM mám dávkovač UM od Tescomy. Dají se v něm odměřit až 3 dávky UM. Do termosky převařenou vodu a flašku. Když přijde čas na UM, tak jen smíchám vodu z termosky a UM z dávkovače a je hotovo.

danaerzi
31. kvě 2017

Ahoj, já jsem to dělala jak píšeš - horkou vodu v termosce, studenou vodu a kojeneckou láhev

ajax78
autor
31. kvě 2017

Maminky, diky moc za tipy, resim to teda nakonec termoskou s horkou vodou a studenou v koj.lahvi 🙂. Celkem se to osvedcilo 🙂

eloise02
31. kvě 2017

@ajax78 Vždyť v té termosce nemusíš mít tu vodu vařící, ona udrží i teplou (myslím teplotu tak aby se to dalo hned pít). My to tak děláme dodneška, že sebou vozíme malou termosku a synovi na cestách mícháme pití. Už ne mléko, ale různé šťávy atd.

ajax78
autor
1. čer 2017

@eloise02 JJ, máš pravdu, to jsem zjistila hned podruhé, když jsem tam dala moc horkou vodu a pak horlivě šejkovala flaškou, aby zchladla 😀