Jak zabavit 5měsíční miminko?

sixtynka
21. únor 2016

Ahoj,
nějak mi docházejí nápady, co dělat s dcerou. Počasí nic moc, tak co doma? Samozřejmě jí povídám básničky a říkadla, zpívám a vůbec pořád na ní mluvím. Máme hrazdičku, podávám jí různé hračky,... Ale je to pořád takový stereotyp a myslím, že už se nudí a moc jí to nebere. Vím, že v tomhle věku se nic moc dělat nedá, ale přece - nemáte někdo nějaký typ, jak jí ještě zabavit? Díky 🙂

bajana
21. únor 2016

Nechala by som ju, na deke na brusku obklopenu hrackami. A bez ohladu na pocasie som 2x denne chodila von. Nie som zastancom prilisneho zabavania deti, hlavne nie v tomto miminkovskom veku.

zlatkavlk
21. únor 2016

Ahojky, dcerka bude mit taky brzy 5mes. a pokud zrovna nechrni, tak ji davam bud do vibracniho lehatka, nebo na takovou tu hraci deku, na obojim je hrazda s hrackami, takze si do toho boucha a docela u toho vydrzi... pak taky zkousime otacet na brisko, protoze to sama jeste nezvlada... manzel ji nosi a zpiva ji a tancuje, proste blbiny...nebo jen tak lezi vedle me na gauci a "povida" si... Ven chodime po obede, jdeme na prochazku a pak ji zaparkuju pod strechu a tam jeste dospava...

sixtynka
autor
21. únor 2016

@bajana Já taky chodím ven 2x denně - i když prší, sněží, atd., ale není to na dlouho, tak na 1-2hod. Problém je, že vyžaduje moji pozornost, jinak začne po chvíli plakat nebo se vzteka 😖

sixtynka
autor
21. únor 2016

@zlatkavlk To děláme taky, ale mám pocit, že už jí to pořád do kola prostě nebaví 😒

drakenn
21. únor 2016

Já měla oboje kluky v šátku a dělala vše normálně s nimi - nákupy, úklid doma, cvičení u televize .. střídala jsem to s ukládáním na bříško, obklopeni hračkami a jak už bylo zmíněno ukládáním na hrací deku. Při vaření buď v šátku nebo ve vajíčku mě pozorovali.. naprostá pohoda..