Jak zprovoznit panenku Baby born?

radova23
15. lis 2012

ahoj holky,dnes jsem koupila baby born sve dceři,usnaula a chtěla jsem ji vyzkoušet ale absolutně nevím jak se vubec zapina ? .... zkousela jsem snad vsechno-krome napití, jinak nožičky,rucicky, no proste nic se nedeje ☹

myskaa23
15. lis 2012

a není tam nějaká pojistka kterou musíš vytáhnout?takový ten pruhledný ,,lístek´´

berenika39
15. lis 2012

máš tam baterky?

berenika39
15. lis 2012

aha, tak ona není na baterky...jsem se poučila. normálně googluj, je plno diskusí, které řeší, co s ní. mačká se jí levý rameno, pravý rameno, čůrá jenom když je napitá láhev a půl...

radova23
autor
17. lis 2012

@berenika39 neni tam nic,jen pisou ze mame pred hrou pojistku utahnout,to jsem udelala,bylo to takove kolecko co bylo povolene,tak jsem ho dotahla.
@myskaa23 na nic nereaguje ☹ krome lahvicky,tu jsem nezkousela,dcera to ma mit k narozeninám,tak se mi nechce to vytahovat z original.balení .... jinak ani ty ocicka nereaguji na dudlik-jak je ma zavirat,proste tu panu polozim a ona sama zavre oci ale to je vse co dela ☹

berenika39
17. lis 2012
radova23
autor
19. lis 2012

@berenika39 díky ... takže pokud to dobře chapu,tím že je mechanicka se musi nejak spustit uvnitr a to spustim jedine lahvickou vody ju ?

lena0
24. pro 2014

@radova23 : Dobrý večer, smím se zeptat, přišla jste na to,jak ta panenka funguje? 🙂
Dcera jí dnes dostala, a jsme z toho doma pěkně nešťastní, ta panenka nevydá jediný zvuk ☹
Všechno ostatní na zmáčknutí funguje - čůrání ,slzičky.....ale ani hlásek nevydá 😀

hojda
24. pro 2014

@lena0 většinou bývá někde u baterky kousek prohledného plastu, ten se musí vytáhnout.

lena0
27. pro 2014

Tak bohužel, volali jsme do hračkářství a tenhle náš klučík neumí nic krom čůrání a těch slziček.
Chtěli jsme původně pananku Chu Chu "spinkej" ta nebyla a paní prodavačka mi místo ní doporučila tudle, kdybych měla tu šanci,omlátím jí toho kluka o hlavu ☹ nemá baterky a tím pádem je pouze mechanický.
Ta panenka Chu chu měla spousty funkcí, byla totiž na baterky, takže podoba absolutně žádná.
Na co mi je,že ho smí dcerka koupat,když jinak tahle pana za 1.300 nedovede 😀 😝
Příště si zase nechám poradit od "zkušeného " personálu. 😠

pabka
27. pro 2014

@lena0 ahoj, mužu se zeptat, jak jste zprovoznili ty slzicky? Dcera dostala panenku pod stromeček a jsem z ní docela nešťastná, slzicky netecou, za to voda po napití z ní tece proudem, vše je mokré, přemýšlím, jestli není ta naše rozbitá.. na pupiku má cudlik, ten když zmacknu, tak cura, ale už předtím z ni teče voda sama... děkuju za radu 🙂

lena0
28. pro 2014

@pabka : Ahoj,slzičky jí tečou když jí několikrát zmáčkneš (celkem silně) pravou ručičku. Ale před tím do ní musíte nalít z flaštičky vodu. Ale jsou to teda přímo vodopády,byly jsme s dcerou obě mokré ☹
Nemáte ten pupíček zamáčknutý? Oni v tom návodu píšou,že pokud panenka má ty nožky u sebe,tak to z ní teče do plenky. Jinak musí být nohy v té správné "sedící" poloze,pak se zmáčkne pupík a ono to z ní vyteče do nočníku 🙂

pabka
28. pro 2014

@lena0 díky, vše vyzkouším ještě jednou, zatím to z ni teče strašně moc v jakékoliv poloze 🙂 už máme vše mokré... na tu cenu a tuto značku mi to přijde divné, leda by ta naše byla zrovna opravdu rozbitá. .

lena0
28. pro 2014

@pabka : Teď koukám do toho přiloženého letáčku a píšou tam že panenku při krmení musíte držet vzpřímeně, jinak začne čůrat sama.
Že když jí po tom krmení položíte hned se počůrá do plenky,aby to děti mohly měnit. Takže pokud to dobře chápu , ten nočník je určený jen na kakání..........
A tam se má pak asi mačkat ten pupík,aby to ze sebe vyhodil.
To jsme ještě nezkoušeli teda vůbec,protože tam píšou,že po těch kašičkách se musí vyčistit hadičky uvnitř panenky,ale už nikde není psané,jak se do té panenky dostat a nezničit jí.
Je to hračka vyloženě na nic......čůrání jsme zkoušeli jednou, ty slzy jsou vlastně nepoužitelné,protože to z ní zkrátka leje.........pro mě obrovské zklamání. 😠 vyhozené peníze............
Kdyby si přišla na nějaké vychytávky, prosím písni klidně do zpráv 🙂

pabka
28. pro 2014

@lena0 No to jsou tedy dobré rady, ale jak jí krmit vzpřímeně, když z lahvičky se nevymáčkne do její pusy voda, dokud pana neleží...? Ale tobě děkuju, manžel totiž v záchvatu rozbalování dárků návod vyhodil, asi omylem nebo nevím, nemůžu jej najít a ani krabici.... Ach jo, pro mě taky velké zklamání... ☹ Čůracích panenek je mraky a tahle je snad nejdražší a ještě k tomu nejhorší... Jo a až po nákupu mi kamarádka řekla, že to kakání hodně brzo panenku ucpe a pak už to nefunguje... A jak píšeš "čůrání jsme zkoušeli jednou" - my jak do ní nalejem trochu vody, okamžitě čůrá, takže není co zkoušet, pořád z ní "leje" voda, malá je nadšená, my už méně 🙂 Dceři je 2,5, takže nechápe, že původní funkce nefunguje, jí se líbí, že se může doma ráchat v litrech vody 🙂 což samozřejmě předtím nesměla a teď ale nemáme to srdce jí vánoční dárek odebrat 🙂 Krom toho do nočníku se vejde ani ne polovina vody co je v panně, taky dobrý 🙂 Takže zkráceně, zklamání, nedoporučuji, měli jsme jí koupit jinou ☹ kdyžtak napíšu, jestli na něco přijdem, ty prosím taky 🙂
ps. a to dostala ještě oblečky originál Baby born a ta panenka jak je taková tvrdá, tak do bundy jde narvat jen s velkým úsilím... a jen mnou, dcera nemá šanci... taky dobrý...

lena0
29. pro 2014

@pabka : Jestli ti to pomůže, vyfotím ti ten letáček a pošlu do zpráv,ale až zítra 🙂
Možná že máte opravdu ještě trošku vadnější kousek než ten náš , nám z ní teda takhle lehce voda neteče.
Ale jinak přesně jak píšeš, úplně debilní hračka za nehorázné prachy 😠
Naše malá má 2 roky a 4 měsíce a taky jsme vcelku rádi,že to vůbec nechápe,co je to za otřesnou hračku 😀
Chtěla božátko od ježíška panenku "Chu chu" spinkej,ale manžel se do ČR vracel až 20.12. a u nás v zapadákově už prostě nikde nebyla ,jen tenhle "nemocnej" kluk. Takže mi jí bylo krapánek líto,že nedostala co chtěla,díky bohu to nechápe 🙂
Tudíž jsme na tom velmi podobně ..............
S oblečky jsme zaúkolovali babičku a taky má nějaký kabátek a botičky origoš od nich , ty boty teda narvem panně jen mi dospělí,a ještě jak píšeš těžko....kabátek jde taky špatně.
I tak mi připadá ta panenka strašně těžká pro takové prťata a na bedně píšou od 3 let....tak nevím. 😝
No a to čištění panenky po jídle je mi taky záhadou,protože tam píšou,po vyprázdnění vyčistěte systém hadiček uvnitř panenky,ale jako jak?? To jí mám vykuchat? 😀 ani žáden obrázek tam není k tomu,jak se do ní dostat.
Děs běs 😖 Takže kašičku jsme schovali a tajíme před malou funkci "papání a kakání" 😀

pabka
30. pro 2014

Přesně tak, debilní hračka, padnoucí označení 🙂 a k tomu drahá...
Jinak kašičky jsem taky schovala, pro udržení duševního zdraví nás všech 🙂
Za letáček případně děkuji 🙂