Jaká byla nejoblíbenější hračka vašeho půlročního mimča?

jenn9
21. srp 2013

Ahoj maminky, ráda bych se zeptala, jaká je/byla nejoblíbenější hračka vašeho půl-ročního mimča..? Naše Sandy má klasický hračky na hrazdičce, zrcátka, pískací plyšáček, kousátka, různý plyšový a umělohmotný pískací nebo šustící potvůrky..a už mě nenapadá, co dalšího jí nabídnout, aby to neměla pořád na jedno brdo.. 😒 napadly mě nějaký malý pestrobarevný míčky z nějaké pevné pěny, nebo umělý hmoty, aby nic neukousla, i když zuby teda ještě nemáme 😉 Nemáte zkušenost? 😔

agnitas
5. říj 2014

Varování před podvodníky - firma TheNewToy (web svitici-beruska a svitici-zelvicka)
"Upozorňuji na nekalé praktiky fiktivní firmy TheNewToy (webu svitici-beruska a svitici-zelvicka) Tato pofidérní společnost, se odkazuje na neexistující sídlo v Anglii a na svých stránkách prodává čínské plagiáty, které se běžně prodávají na různých slevových serverech a vietnamských tržnicích. Firma hrubě porušuje autorská práva Cloud B Inc. a zneužívá originální fotografie. Hračky, které prezentují na obrázcích na eshopu i facebooku neodpovídají vůbec skutečné podobě hraček, které dostanete poštou. Nyní dokonce ukradla video z webových stránek firmy Pexi s.r.o., ze kterého mají zákazníci nabýt dojmu, že se jedná o originální zboží. Pokud se Vám již povedlo si zboží od nich objednat, pokuste se jej neprodleně vrátit, nikdy nevíte z čeho se to v těchto ilegálních továrnách vyrábí, a objednejte si originál. Důrazně varujeme před nákupem u firmy TheNewToy.cz , která zcizila kompletní image americké firmě "The New Toy" , se kterou nemá zcela nic společného!" http://klidneusinani.pexi.cz/klidneusinani/...
http://www.rodina.cz/nazor17220899.htm
I já jsem si naběhla a před rokem koupila u nich svítící želvičku (svítila cca měsíc). Negativní komentáře na FB mažou rychlostí blesku a když se před cca 3/4 rokem jejich podvodné praktiky provalily a dost se o tom psalo na internetu, na čas se stáhli. Teď znovu svoje podvodné stránky obnovili, doufaje, že se na vše zapomnělo, a čínské šmejdy, které vydávají za originál, prodávají dál.