Jaká je nejoblíbenejší hračka mezi 1 a 2 rokem života?

danny31
30. led 2010

Ahoj holky, o tom, co maji ti nasi milacci radi, se tady pise, ale spise nahodile a je to docela prace se v tom vyznat... Co ale byla bezkonkurencne nejlepsi koupe, jenz jste udelaly?

dur
5. únor 2010

Ahojte,
U nas pri prebalovani zabavi rolka toaletneho , po troche ho odtrha inak jej nedovolim( chcem aby sa mi netrepala ked ma nalozene,) 🙂 a casto sa chce hrat s nocnikom 😒 Prave vcera som ho zabudla vyprazdnit a zbadala som az ked obsah isla pit 😀 😢 . Neviem ci si upila ale sa mracila tak asi ano.Tiez ju bavi klavesnica na pocitaci.

marosko08
5. únor 2010

ahojte.u nas od malicka knizky-vsetky,casopisy,plysove zvieratka,vkladacie hracky,pazzle-velke,najviac prazdne obaly z cajikov hipp 🙂 .vklada si tam cokolvek,s cim sa moze pohrat 🙂 a samozrejme mobil,ma moj stary,kde je nefungujuca karta,ale ktory je stale funkcny a svieti,vyhrava,vsetko,ako mobil.papa

marosko08
5. únor 2010

este som zabudla napisat,ze rad pocuva detske pesnicky

mohavk
7. únor 2010

U nás vedou kelímky, co se vkládají do sebe, hračky, které dělají zvuky, leporela a myš od počítače. 🙂 Jo a taky kostky.

sipcek
8. únor 2010

knihy su cislom 1 a potom vytahovanie riadu v kuchyni kym sa vari,zatial co drahe hracky zbieraju prach v izbe 😀

dominka11
21. únor 2010

u nás vedú knižky, auta a trojkolka. A z bežnych veci mobil, ovládač, dvdčko atd. 😉

amira55
21. únor 2010

točící židle u počítače, mobily, ovládačky a vše co je v kuchyňské lince🙂no a hrací hračky, které slyším už i ve spánku 😎

kachnicka01
22. únor 2010

Ahojky, nas Tonik je maniak pres vlaky - takze ty drevene koleje a vlacky a pak taky samozrejme masinka Tomas 🙂 chytlo ho to tak na 14m a drzi do ted 🙂 😉

zelmirka1
22. únor 2010

nema tu niekto taku magneticku tabulku na kreslenie ? vcera som ju kupila malemu a je super, len ked tam nieco nakreslim tak to samo postupne mizne aj bez toho aby sme to zmazali tym posuvnym prvkom dole co sa mi nezda ?

matova
24. únor 2010

Syn má obľúbenú Noemovu archu so zvieratkai: http://www.amazon.com/Fun-n-Play-Noahs-Ark/dp/B...

kamilka12
24. únor 2010

u nás vedie teraz toto:

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5721...

zatĺka to do nemoty 😀

zuzul1310
25. únor 2010

Náš malý má 16 mesiacov a najradšej pozerá knižky, krslí na magnetickú tabuľku (tú nosíme všade so sebou), má plno voskoviek, to ho zabaví na dlhý čas. Hovoriaci pes od FP je super, ten ho tiež baví, lopty a z hračiek je jeho top Playskool autodráha a rampa na tri autíčka, všetky autá a hlavne vrtulníky a lietadlá, zbožňuje magnetky, na chladničke ich má plno a premiestňuje ich po rámoch dverí po byte a potom naspäť. Také tie klasiky ako mobil, to stále telefonuje mne a otcovi a v telke Mickey Mouse Clubhouse alebo Noddy.

matra
25. únor 2010

kamilka... 😀 😀 😀 😀 Pobavila si mě... 🙂
U nás vede momentálně naběračka, dneska se s ní malej aji koupal, má ji jako kladívko atp.
Jinak taky telefony, myš od počítače, a všechno co má jakýkoliv čudlík a z čeho trčí dráty 🙂
No ale já nejradší, když se přetahuje s naším pejskem, to je prča pro všechny...🙂

kristinka.s
26. únor 2010

tie knihy mate namyslite "dospelacke" knihy? lebo tie nasa mala tiez zboznuje - zuzlat, trhat, obzerat...

vodnarky
26. únor 2010

tak u nas su to jednoznacne balony,lopty a vsetko co sa kotula.. 😀

martinka13
26. únor 2010

Varesky a rozne obracacky, igelitky a utierky Rad sa hra a vozi na autickach.

luciauk
26. únor 2010

šrubováky, kliešte, hrnce, varechy, topánky, v zásade, všetko, čo sa nepodobá na hračky 😵

kubaka
26. únor 2010

ovladače na televizi a baterky v nich. Kryty postrácel. 🙂 venku odrážedlo a všechny autíčka

janinah
26. únor 2010

odrážadlo,drevené vkladačky,balony,všetky živé psy /či psi?/ z okolia,smetiarske auto,hojdačka u dedka na dvore

zuzul1310
26. únor 2010

knihy som mylsela leporelá v ktorých prevládajú autá a lietadlá, dospelácke knihy síce netrhá, pozerať si ich môže len pod dozorom, ale potom mu radšej dám Dráčik katalóg a mám na 20 minút pokoj, ten vianočný dráčik bol super, spravili sme si zásobu, malý ho už pozná snáď naspamäť. Diaľkové ovládače fičia aj u nás, prepína a zapína telku, hrnce najradšej vyťahuje z linky aby z hrmotom dopadli na kachličky, potom je "sranda".