Jaká je nejoblíbenější hračka vašich dětí?

klokanka31
8. srp 2021

Tak mě napadlo téma, které může pomoct rodičům s výběrem hraček. Jaké hračky baví fakt nejvíc vaše děti? Moje malá má hraček spoustu 🙄 ale nejvíc ji baví klasický dřevěný kostky, s těma si vydrží stavět klidně hodinu v kuse 🙂

jako_mala_holka
8. srp 2021

Odrazedlo, i když na něm ještě neumí jezdit (zatím nechodí), stačí ji na něho vylézat, slezat, mačkat cudliky, troubit,... Pak kostky, plastové nádobí, ovoce a zelenina, knížky Minipedie... Ale u všeho vydrží chvilku 🙂
Je ji 13 měsíců

chemisterka
8. srp 2021

@klokanka31 moje dcera skoro 6 miluje Disney princezny ala barbie a vydrží si s nimi hrát hodiny a hodiny. A mladší 19 měsíců nejraději vozí kočárek s panenkou miminkem. Krmí ho, obléká. Zabaví ji to taky dlouho.

vikinkav
8. srp 2021

Syn 3,5 roku - duplo, kolo, trampolina. Dcera 2,5 roku - plysaci, panenky, kocarek, magnetky na lednici

sigyn
8. srp 2021

1,5r - hlína.😂

jane46
8. srp 2021

Uplne nejvic TOP je proste lego... Zatim Duplo. Starsi tedy miluje roboty a superhrdiny a mladsi zviratka, knizky... ale lego vede porad. Taky uz ho doma mame fakt hodne. 3,5 a 5 let.

daasqua
8. srp 2021

Lego, máme ho mraky, jiné hračky by ani nemusely existovat a vystačila by si 😀

cherie24
8. srp 2021

Moje malá si nejradši jezdí na motorce nebo koloběžce. Doma střídá období bez miminka ani ránu a ani nevím, že miminko existuje a jinak má třeba hodně ráda knížku moje první slova, ale jen tuhle jednu, ostatní jí nezajímají a králík je už rok top. Řekla bych, že si chudák každý den říká, kam to na ten důchod dopracoval. 😄

petrafrenz
18. srp 2021
Uživatel petrafrenz je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od petrafrenz.

U nás se to dost střídá. Chvilka Duplo, potom kostky, velké puzzle. A magnetky, ty frčí pořád 😀 Co je vděčná hračka, tak doporučuji od Albi Moje první obrázky. Dá se tam hádat, co je na obrázku. Dávám odkaz pro představu https://www.hravameli.cz/v-kostce--moje-1--obrazky/