Jaké chodítko je nejlepší?

kaatulkaa
30. kvě 2011

Ahoj maminky!
Uvažujeme o koupi chodítka ( takové, které dítko před sebou tlačí). Našla jsem však dva druhy, nad kterými spekulujeme. Jedno je pouze na tlačení před sebou a druhé je využitelné také jako odrážedlo. (viz. foto - jen pro představu). A tak se ptám, zdali s nimi máte zkušenosti a jak moc jste je využili. Zda to byla zbytečná koupě či nikoliv 🙂 A co dětská sekačka? Nahradila by chodítko?

Děkuju za rady 🙂

verbalinka
30. kvě 2011

Ahoj, my jsme koupili, když začal chodit, klasické odrážedlo autíčko, na kterém můžeš normálně jezdit a má to vzadu i vysoké opěradlo pro opření nebo tlačení před sebou. Má to i pod sedadlem úložné místo, kam syn všechno schovává 😀 Stálo to cca 400 Kč a syn na něm jezdí doteď a miluje ho 😵 Mně přišly tyhle tvoje varianty zbytečně drahé. Kámoška to levé odrážedlo koupila pro kluka a ani si s těmi tlačítky nehrál 😅
Ale na ven měl časem motorku a teď má kolo, abyste si nemysleli, že ve 2,5 letech jezdí na mimi autíčku 😀
Přeju šťastnou ruku při výběru 😉

crca
30. kvě 2011

Máme to samé,akorád jiný vzor jako Verbalinka a drandili na tom oba,ještě dneska se o to perou a to mají už odrážedla 😀

laterna
30. kvě 2011

my jsme nevyužili. na chození vůbec a jako odrážedno to za moc nestálo. to po návštěvách nebo v dětských koutcích ta sekačka nebo nákupní košík či kočárek pro panenky slavili mnohem větší úspěch. chce to někde vyzkoušet co se malému bude líbit.

eloana
30. kvě 2011

Ahoj mame to prvni na obrazku.....malej s nim docela drandi,ale doma venku ma radeji dcery kocarek -je stabilnejsi

coxa
1. čer 2011

Máme podobné tomu prvnímu na obrázku (od chicca) a určitě můžu doporučit. Chodítko s odrážedlem jsme dostali od tchánovců kdysi pro prvního syna a používal ho jen jako odrážedlo, na chodítko bylo fajn rovně, ale zatočit s ním nezvládl - bylo na něj moc velké a těžké.

miarosa
1. čer 2011

My máme tohle, a pořád v něm blbne je super http://www.detatko.eu/zbozi/1966/Odrazedlo-Chic...